ویدیو HD

سفر به شهر سنت گالن | گوهر کوچک سوئیس

احتمالا نام سوئیس را بارها و بارها شنیده اید؛ کشوری در قاره اروپا با چشم اندازهای شگفت انگیز و زیبایی های بسیار که سالانه گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند و وسوسه سفر را به جان شان می اندازد. این کشور دیدنی های بسیاری را در خود جای داده است و شهرهای معروف و بزرگش همچون برن، ژنو و زوریخ شهره خاص و عام هستند اما مقاصد درون این کشور تنها به همین چند شهر ختم نمی شوند. امروز در کارناوال شما را با خود به سنت گالن (St. Gallen) می بریم؛ شهری کوچک در سوئیس که جاذبه های فراوانی را در خود جای داده است و به شایستگی از گردشگران میزبانی می کند. برای دقایقی با ما باشید و از تماشای این ویدیو لذت ببرید...

با هم بر فراز سنت گالن پرواز می کنیم و به بخش هایی از آن سر می زنیم. تلفیق ساختمان های رنگارنگ و طبیعت، چشم اندازی تماشایی را پیش روی مان قرار می دهد و برای لحظاتی ما را غرق در لذت می کند. اگر اهل پیاده روی و گشت و گذار در شهر باشید، سنت گالن مقصدی جذاب برای شما خواهد بود؛ چرا که می توانید ساعت ها در محله قدیمی قدم بزنید و به راحتی به این سو و آن سو بروید. نگران هیچ چیز نباشید زیرا ورود خودرو به این محله ممنوع است و همه باید با پای پیاده به این بخش از شهر مراجعه کنند. لذت قدم زدن در خیابان های سنگفرش و نوشیدن یک فنجان قهوه در یکی از کافه های آن چیزی نیست که بتوانید به این راحتی ها از آن بگذرید.

یکی از زیبایی های خانه های قدیمی این شهر پنجره‌های بیرون زده و معروف آن هستند. این پنجره‌ها برای مردم بسیار اهمیت دارند و حتا برای برخی از آنها نامی نیز برگزیده اند.

با کارناوال همراه باشید و از این سفر کوتاه لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET