ویدیو HD

سفر به استکهلم | قلب تپنده کشور سوئد

امروز در کارناوال شاهد زیبایی های بی نظیر شهری می شویم که دیدنی های بسیاری را در خود جای داده و به سبب شرایط عالی که برای زندگی دارد، به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرت به حساب می آید. به سوئد می رویم و راه پایتختش، یعنی استکهلم را پیش می گیریم. اگر تاکنون به این شهر زیبا سفر نکرده اید، حتما با ما همراه شوید و در دقایقی کوتاه تجربه هایی به یاد ماندنی کسب کنید.

از بالا و از نگاه یک پرنده به تماشای زیبایی ها می نشینیم. فضای سبز زیبای شهر، در کنار سقف رنگارنگ خانه ها، چشم انداز زیبایی از استکهلم را به شما هدیه می دهد. به هر طرف که بنگرید دریای بی کران را می بینید که گویی شما را به محاصره خود در آورده است. قرارگیری شهر در کنار دریا نیز خود باعث شده تا استکهلم آب و هوای مطبوعی داشته باشد.

در ادامه ی سفرمان یک کشتی سواری مفرح را تجربه و دقایقی هم در کنار ساختمان های رنگارنگ شهر پیاده روی می کنیم. حتی سری هم به متروی شهر می زنیم که از نظر معماری و با نقاشی های آبی و قرمز رنگ سقفش، شباهتی به ایستگاه های متروی معمول ندارد. سپس ساختمان های معروف این شهر مثل ساختمان شهرداری، سالن کنسرت، ساختمان گلوبن و کاخ سلطنتی استکهلم را نظاره گر می شویم و از زیباییشان به وجد می آییم.

به هیچ عنوان سفر امروز را از دست ندهید و با همسفر با کارناوال به استکهلم بیاید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET