کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به استکهلم | قلب تپنده کشور سوئد

امروز در کارناوال شاهد زیبایی های بی نظیر شهری می شویم که دیدنی های بسیاری را در خود جای داده و به سبب شرایط عالی که برای زندگی دارد، به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرت به حساب می آید. به سوئد می رویم و راه پایتختش، یعنی استکهلم را پیش می گیریم. اگر تاکنون به این شهر زیبا سفر نکرده اید، حتما با ما همراه شوید و در دقایقی کوتاه تجربه هایی به یاد ماندنی کسب کنید.

از بالا و از نگاه یک پرنده به تماشای زیبایی ها می نشینیم. فضای سبز زیبای شهر، در کنار سقف رنگارنگ خانه ها، چشم انداز زیبایی از استکهلم را به شما هدیه می دهد. به هر طرف که بنگرید دریای بی کران را می بینید که گویی شما را به محاصره خود در آورده است. قرارگیری شهر در کنار دریا نیز خود باعث شده تا استکهلم آب و هوای مطبوعی داشته باشد.

در ادامه ی سفرمان یک کشتی سواری مفرح را تجربه و دقایقی هم در کنار ساختمان های رنگارنگ شهر پیاده روی می کنیم. حتی سری هم به متروی شهر می زنیم که از نظر معماری و با نقاشی های آبی و قرمز رنگ سقفش، شباهتی به ایستگاه های متروی معمول ندارد. سپس ساختمان های معروف این شهر مثل ساختمان شهرداری، سالن کنسرت، ساختمان گلوبن و کاخ سلطنتی استکهلم را نظاره گر می شویم و از زیباییشان به وجد می آییم.

به هیچ عنوان سفر امروز را از دست ندهید و با همسفر با کارناوال به استکهلم بیاید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست