کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به سوئیس | گشت و گذار در اینترلاکن

می خواهیم به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا برویم و لحظات دلپذیری برای خود رقم بزنیم. به سوئیس می رویم که در اروپای غربی قرار دارد و با کشورهای آلمان، اتریش، لیختنشتاین، ایتالیا و فرانسه همسایه است. این سرزمین چشم اندازی بسیار زیبا دارد و به ویژه کوه های آلپ، موجب شده اند تا بشر کمتر بتواند در طبیعت این جا دست ببرد و به بکر بودنش لطمه وارد کند؛ همچنین این کوه ها باعث دلپذیری و خنکی هوا در سوئیس نیز هستند. این کشور تپه های سرسبز و دریاچه های بی شماری دارد؛ همچنین رودخانه هایی که در این سرزمین جاری هستند از بالای کوه ها سرچشمه می گیرند و با گذر از قلب طبیعت، جانی دوباره به تمامی نواحی می بخشند. سوئیس چنان تماشایی و چشم نواز است که بسیاری از مردم دنیا، به آن لقب «بهشت کره زمین» را داده اند.

در گشت و گذار امروزمان می خواهیم به گوشه ای از این بهشت خاکی برویم که اینترلاکن (Interlaken) نام دارد؛ شهرکی در مناطق مرکزی سوئیس. این شهرک، در نواحی مرتفع کانتون (1) برن (Canton of Berne) قرار دارد و یکی از مهمترین مقاصد گردشگری این سرزمین شمرده می شود. در وصف اینترلاکن همین قدر کافی ست که در دامنه کوه های آلپ قرار گرفته است، رودخانه آر (Aar) -بزرگترین رود کشور- از کنارش می گذرد و همچنین، در حوالی اش دریاچه های تون (Thun) و برینز (Brienz) جای خوش کرده اند. در ادامه همراه مان شوید، می خواهیم پرواز پاراگلایدرها، قوهای شناور در آب، طبیعت کوهستانی، سازه های منحصر به فرد، دشت های سرسبز و ... را از نظر بگذرانیم. همچنین نیم نگاهی هم به مردم این منطقه خواهیم داشت. 

 

پاورقی


1: کانتون نوعی تقسیم بندی ست که در کشور سوئیس مورد استفاده قرار می گیرد. دولت فدرال سوئیس، در مجموع ۲۶ عدد دارد.


:Video Details

Produced By: Manutravel

Address: Link

Audio by: Novenavoz

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.