کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری متفاوت به سوئیس | گشت و گذار در اینترلاکن

می خواهیم به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا برویم و لحظات دلپذیری برای خود رقم بزنیم. به سوئیس می رویم که در اروپای غربی قرار دارد و با کشورهای آلمان، اتریش، لیختنشتاین، ایتالیا و فرانسه همسایه است. این سرزمین چشم اندازی بسیار زیبا دارد و به ویژه کوه های آلپ، موجب شده اند تا بشر کمتر بتواند در طبیعت این جا دست ببرد و به بکر بودنش لطمه وارد کند؛ همچنین این کوه ها باعث دلپذیری و خنکی هوا در سوئیس نیز هستند. این کشور تپه های سرسبز و دریاچه های بی شماری دارد؛ همچنین رودخانه هایی که در این سرزمین جاری هستند از بالای کوه ها سرچشمه می گیرند و با گذر از قلب طبیعت، جانی دوباره به تمامی نواحی می بخشند. سوئیس چنان تماشایی و چشم نواز است که بسیاری از مردم دنیا، به آن لقب «بهشت کره زمین» را داده اند.

در گشت و گذار امروزمان می خواهیم به گوشه ای از این بهشت خاکی برویم که اینترلاکن (Interlaken) نام دارد؛ شهرکی در مناطق مرکزی سوئیس. این شهرک، در نواحی مرتفع کانتون (1) برن (Canton of Berne) قرار دارد و یکی از مهمترین مقاصد گردشگری این سرزمین شمرده می شود. در وصف اینترلاکن همین قدر کافی ست که در دامنه کوه های آلپ قرار گرفته است، رودخانه آر (Aar) -بزرگترین رود کشور- از کنارش می گذرد و همچنین، در حوالی اش دریاچه های تون (Thun) و برینز (Brienz) جای خوش کرده اند. در ادامه همراه مان شوید، می خواهیم پرواز پاراگلایدرها، قوهای شناور در آب، طبیعت کوهستانی، سازه های منحصر به فرد، دشت های سرسبز و ... را از نظر بگذرانیم. همچنین نیم نگاهی هم به مردم این منطقه خواهیم داشت. 

 

پاورقی


1: کانتون نوعی تقسیم بندی ست که در کشور سوئیس مورد استفاده قرار می گیرد. دولت فدرال سوئیس، در مجموع ۲۶ عدد دارد.


:Video Details

Produced By: Manutravel

Address: Link

Audio by: Novenavoz

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محسن

سایتتون جدیدا خیلی بد شده در قسمت ویدئو ها . اون اوایل که قسمت ویدئو ها رو گذاشته بودین (اگه اشتباه نکنم کارناوال TV بود یا کارناوال HD بود اسمش) من همه ویدئو هاتون رو دانلود میکردم ولی جدیدا ویدئوها بسختی باز میشه و وسط دانلود هم خطا میده و دیگه دانلود نمیکنه

25 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست