کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به تایپه | پایتخت زیبای کشور تایوان

با زیبایی های فراوان و شهری پر آوازه امروز به همراه شما کوله بار سفر می بندیدم تا راهی کشور تایوان شویم و پایتخت زیبا و دیدنی اش را زیر ذره بین ببریم و شما را با آن جا آشنا کنیم. مقصد امروزمان شهر تایپه (Taipei) است که در قسمت های شمالی این کشور قرار گرفته. با ما در این سفر جذاب همراه شوید و تجربه آشنایی با این شهر زیبا را از دست ندهید. در دهیه پیشین کشور تایوان با کمک مردمانش به یکی از مقاصد خوب سفرهای آسیایی تبدیل شده و تنها یک قدم تا رسیدن به شهری آرمانی فاصله دارد. جالب است که بدانید در این شهر سنت های باستانی چینی مورد احترام و بزرگداشت مردم هستند و به مشام رسیدن بوی غذاهای چینی در خیابان ها هم شاید از همین ریشه فرهنگی نشات می گیرد. در سراسر شهر دوچرخه و اسکاتر هایی را مشاهده می کنید که مردم بیشتر از وسایل نقلیه دیگر از آن ها استفاده می کنند، شاید یکی از دلایل اش وجود طبیعت زیبا و آرامشی است که در شهر وجود دارد که لذت چشیدن طعمشان را نمی توان با ماشین سواری مزه کرد. به قلب روحانی شهر، معبد لانگشَن (longshan) می رویم مکانی که اکثر مردم برای شفای مریض های خود و برطرف شدن حاجت هایشان به آنجا رجوع می کنند، معبدی کلاسیک و ساخته شده به سبک معماری شرقی. سپس راهی مرکز سیاسی شهر می شویم، منطقه ی زُنگشان (zhongshang) که تالار یادبود چیانگ کیاشِک (chiang kia shek)  در آن جا قرار گرفته. این تالار امروزه به عنوان مکانی توریستی، تاریخی و ملی شناخته می شود و بنای یادبود رئیس جمهور سابق چین است. البته این مکان با وجود سالن کنسرتی با سبک نئو کلاسیک، یکی از مهم ترین مراکز فرهنگی شهر به حساب می آید. به پارک ملی صلح 228، موزه ملی تایوان با غنایم طبیعی سیاسی و فرهنگی، موزه ی کاخ ملی که دارای بهترین آثار هنری چینی و باستانی است و بوتیک ها و رستوران های و مرکز خرید های متنوع شهر نیز سر می زنیم و با آن ها آشنا می شویم. سپس به برج بلند و دیدنی این شهر می رسیم، آسمان خراشی که معماری برگرفته از بناهای کلاسیک شرقی دارد و یکی از مرتفع ترین برج های جهان است. کوهستان فیل، کوهستان ماوکنگ (maokong)، باغ وحش تایپه، مزارع پرورش چای، کوهستان علف، بازار شب شیلین (shilin) نیز مقاصدی دیگر از ویدیو امروزمان هستند. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست