کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به تایوان | مقصدی متفاوت در آسیا

احتمالا نام تایوان را بارها و بارها شنیده اید و بیشتر آن را به عنوان یک سازنده که تولیدات متنوعی دارد می شناسید. اما آیا تا به حال به عنوان یک مقصد جذاب برای سفر، به این سرزمین فکر کرده اید؟ آیا می دانید که تایوان با طبیعت بکر و چشم انداز های خیره کننده و با رنگین کمانی از فرهنگ های مختلف گردشگران بسیاری را به سوی خود می کشاند؟ امروز با ما باشید تا تایوان را به گونه ای دیگر نشان تان دهیم و از دریچه ای متفاوت به آن بنگریم. به گوشه هایی از این کشور زیبا سر می زنیم و چشم اندازهایی از آن را برای تان به تصویر می کشیم. همراه کارناوال باشید و از تماشای این کشور لذت ببرید...

تایوان کشوری در شرق آسیا است که با نام های جمهوری چین، چین تایپه و چین ملی نیز شناخته می شود. در ابتدای سفر به سراغ شهر تاینان در این سرزمین می رویم و طبیعت آن را به نظاره می نشینیم. پس از تاینان، نوبت به تایپه می رسد که عنوان پایتخت کشور تایوان را یدک می کشد. بر فراز این شهر به تماشای ساختمان های آن می نشینیم و از دیدن حرکت ابرها لذت می بریم. 

تایتونگ دیگر شهر تایوان است که به دیدنش می رویم؛ چشم اندازهای سرسبز و ستاره باران شب چیزهایی هستند که در تایتونگ هر کسی را مبهوت خود می کنند. جلوه شبانگاهی تایچونگ و توربین های بادی دیگر زیبایی هایی هستند که در این ویدیو به مرور آنها می پردازیم. در نهایت به تماشای صلابت منطقه کوهستانی هِهوان (Hehuan) می نشینیم، رقص ابرها را بر فراز کوه ها می بینیم و با دیدن کهکشان راه شیری غرق در لذت می شویم. در اینجاست که گردش متفاوت خود را به پایان می رسانیم. 

با کارناوال همراه باشید و سفر به تایوان را تجربه کنید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست