کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به تایلند | مقصدی محبوب در آسیا

امروز می خواهیم شما را به مقصدی پرطرفدار ببریم و کشور محبوب تایلند را از نظر بگذرانیم. به شهرهای مختلف و دیدنی این کشور سر می زنیم و گوشه ای از زیبایی های این سرزمین را می بینیم. سپس به دل طبیعت می رویم تا با تماشای مناظری حیرت انگیز، آرامش تمام وجودمان را فرا گیرد. از ارتفاعات و در میان ابرها به تماشای امواج می نشینیم و غرق در لذت می شویم. همه چیز آماده است تا لحظاتی را به دور از روزمرگی ها بگذرانید و تایلند را از دریچه ای تازه ببینید. با کارناوال همراه باشید و گشت و گذاری ناب را تجربه کنید...

در ابتدا به مرور زیبایی های بانکوک می پردازیم که به عنوان پایتخت و پرجمعیت ترین شهر کشور تایلند شناخته می شود و دیدنی های فراوانی را در خود جای داده است. به بازارهای سنتی و شلوغ این شهر قدم می گذاریم و اجناس رنگارنگ آن ها را می بینیم؛ اینجا تنها بازاری برای فروش اجناس ریز و درشت نیست، بلکه مکانی است برای آشنا شدن با فرهنگ و آداب و رسوم خاص مردم این دیار. غذا فروشی های کوچک و بزرگی را در سرتاسر خیابان مشاهده می کنیم که غذاهای خوشمزه ای را عرضه می کنند و طعم این سفر را نشانمان می دهند.

در سفر امروز، می توانید در رودخانه ی کاوایی (Kwai) در شهر کانچانابوری (Kanchanaburi) که در غرب تایلند قرار گرفته، قایق سواری کنید. به دیدار معابد تاریخی و پر زرق و برق پایتخت باستانی تایلند، شهر آیوتایا (Ayutthaya) در 85 کیلومتری شمال بانکوک، بروید و فضاهای طبیعی و فوق العاده ی پارک ملی دُیی اینتانُن (Doi Inthanon National Park) را کشف کنید که در استان چیانگ مایی قرار گرفته است و شگفتی های بی نظیری دارد.

امروز فرصت این را دارید که به تماشای مناظر طبیعی تایلند نیز بپردازید چرا که در آسمان این کشور به پرواز در می آییم تا زیبایی های آن را به شکلی متفاوت ببینیم؛ از جنگل های سبز تا دریای آبی رنگ و تماشایی...

این سفر رویایی به تایلند را از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
حسین

سلام براترای گل خیلی ممنون متشکر از ودیوهایت خیلی لذت بردم در پناه الله یکتا شاد ثروتمند و سعادتمند در دنیا و اخرت باشی.

22 بهمن 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.