ویدیو HD

سفر به جنوب شرق آمریکا | گشتی در شهر چارلستون

این بار می خواهیم سفر به جنوب شرق آمریکا را تجربه کنیم و به همین خاطر، شهر چارلستون را به عنوان مقصد خود انتخاب کرده ایم که در همین محدوده از کشور و در ایالت کارولینای جنوبی قرار دارد. شهرهای دیدنی آمریکا بسیار زیاد هستند و چالستون یکی از آن هاست. اگر مایلید دیدنی های این شهر را ببینید و گشت و گذاری مجازی در این سرزمین داشته باشید با ما همراه شوید؛ ابتدا مختصری از آن می گوییم و سپس به تماشای یک ویدیو تایم لپس می رویم...

چارلستون بزرگترین و قدیمی ترین شهر کارولینای جنوبی ست. این شهر بخشی از خط ساحلی جنوبی کارولینا را اشغال کرده است و از طریق بندر چارلستون به اقیانوس اطلس شمالی متصل می شود. بنا بر سرشماری سال 2017، جمعیت این شهر به 134,875 نفر می رسد. 

اولین بار شهر چارلستون در سال 1670 میلادی، با نام شهر چارلز تاسیس شد؛ این نامگذاری به افتخار پادشاه انگلستان، چارلز دوم (Charles II) صورت گرفت. چارلستون از آن زمان تاکنون تاریخچه پرباری را رقم زده که البته از حوصله این مطلب خارج است. امروزه علاوه بر تاریخچه، معماری خوب این جا و همچنین رستوران های معروفش توجه مسافران بسیاری را جلب کرده است. همچنین گفته می شود که مردم چارلستون افراد میهمان نوازی هستند و همه این ها، این شهر را به قطب گردشگری قابل توجهی تبدیل می کند. 

از میان این شهر زیبا چند رودخانه پهناور از جمله رودخانه کوپر (Cooper)، اشلی (Ashley) و استونو (Stono) می گذرند و همین موضوع باعث شده تا چشم انداز آن زیبا و تماشایی باشد؛ البته از منظره دل انگیز شهر رو به اقیانوس اطلس شمالی هم نمی توان گذشت. از دیگر دیدنی های این شهر می توان پارک بارانداز یا واتر فرانت (Waterfront Park) و فواره زیبایی که درون آن قرار گرفته است را نام برد. همینطور باید به کلیسای سنت مایکل (St. Micheal) اشاره کرد که با نمای زیبایش، هوش از سر بازدیدکنندگان می برد. 

همه این ها و تعداد بیشتری از جاذبه های چارلستون را در این ویدیو خواهیم دید، با کارناوال همراه باشید و این سفر دیدنی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: Matt Coda

Photo Of Cover: Dustin Ahrens

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET