ویدیو HD

سفر به تورنتو | تماشای پرجمعیت ترین شهر کانادا

نظرتان در مورد یک سفر کوتاه به تورنتو چیست؟ دوست دارید این شهر را از نمایی متفاوت به تماشا بنشینید و ببینید در گوشه گوشه آن چه می گذرد؟ از دیدنی های این شهر تماشایی چه می دانید؟ آیا تا به حال در مورد زیبایی های طبیعی آن شنیده اید؟ اگر دقایقی را با ما همراه شوید می توانید سفری کوتاه به این دیار جذاب داشته باشید و تجربه ای تازه را برای خود خلق کنید. در ویدیوی امروز کارناوال شما را با خود به کانادا می بریم و پر جمعیت ترین شهر آن، تورنتو، را از نظر می گذرانیم. به خیابان های شهری قدم می گذاریم که پایتخت اقتصادی کانادا به شمار می رود و چهره ای حیرت انگیز و زیبا دارد. با ما همراه شوید و چند لحظه ای را در تورنتو بگذرانید...

در ابتدای ویدیو شاهد انعکاس نمای ساختمان ها در آب خواهیم بود و کمی بعد خودمان را بر فراز تورنتو می یابیم تا از نمایی هوایی آن را ببینیم. گذر ابرها بر فراز این شهر صحنه ای تماشایی را خلق کرده است که برای مدتی ما را به خود خیره می کند. تردد اتومبیل ها و رفت و آمد ساکنان شهر به ما می گوید که زندگی در شریان های این شهر جریان دارد. بازی نورها به هنگام شهر چهره ای خاص و دیدنی به تورنتو می بخشد و باعث می شود همه چیز جذاب تر از همیشه به نظر برسد. 

گریزی هم به زیبایی های طبیعی این دیار می زنیم و از تماشای آبی آسمان، آب و سبزی درختان غرق در لذت می شویم. آرامش خاصی در این طبیعت وجود دارد که ما را برای مدتی از هیاهوی شهر دور می کند.

امروز سفری متفاوت و به یادماندنی را برای تان در نظر گرفته ایم؛ پس با کارناوال باشید و از تماشای چهره خیره کننده تورنتو لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET