ویدیو HD

سفر به تورنتو | شهر زیبای کانادا |

امروز در کارناوال به شهری دیدنی و مشهور سفر می کنیم. درست در مرکز استان انتاریو (Ontario)، پرجمعیت ترین شهر کانادا یعنی تورنتو، قرار دارد که امروز مقصد سفر ماست. با یکدیگر به تمامی مکان های دیدنی این شهر پر آوازه ی کانادایی سفر می کنیم و با فرهنگ آن آشنا می شویم. دقایق پیش رو را به هیچ عنوان از دست ندهید. تورونتو مرکز فرهنگی و اقتصادی و با عنوان شهر کار در کشور کانادا معروف است. در ابتدای سال 1700 بود که این شهر توسط بریتانیایی ها کشف شد و امروزه نزدیک 6 میلیون نفر جمعیت دارد. شاید بتوان نماد این شهر را برج بلند تورنتو دانست که از همه ی شهر قابل رویت است. با یکدیگر به سراغ گالری مشهور هنری انتاریو می رویم و پس از تماشای معماری مشهور این گالری به سراغ قلعه ی تپه ای زیبای کاسا لوما (casa loma) رهسپار می شویم؛ قلعه ای که نزدیک یک قرن پیش با معماری خیره کننده ای ساخته شده است و امروز یکی از جاذبه های دیدنی شهر به حساب می رود. برای آرامش یافتن در شهر، مکان های مختلفی وجود دارد از جمله باغ ادوارد (edvard garden) و های پارک (high park) که ما نیز به آنجا سر می زنیم و از تماشای فضای سبز و زیبایشان لذت می بریم. یکی دیگر از معماری های پر زرق و برق و خیره کننده ی تورنتو متعلق به موزه ی سلطنتی انتاریو است که آثاری به جای مانده از ساکنان قدیمی کانادایی، سرخ پوستان و آثار مشهور هنری از سراسر جهان را به نمایش می گذارد. تئاتر و مجموعه ی ساحلی مرکز تفریحی هابرفرونت (harbourfront)، مرکز راجر برن (rager center) و سالن هاکی افراد مشهور برای علاقمندان به ورزش، مرکز خرید پتس (path) و ایتون (eaton) برای خرید محصولات اصل برند های مطرح، بازار متفاوت کِنگسینگتُن (kengsington) از جمله مکان هایی است که به آن ها سفر می کنیم.... به هیچ عنوان سفر مجازی به تورنتو را از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علی حشمتی

عااااااااااااالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی 😍😍😍😍😍😍😍 بود. 😍😍😍😍😍😍😍 😍😍😍

05 اردیبهشت 1398

ناشناس

خوبه

ناشناس

آیه

05 اردیبهشت 1398

18 آبان 1397

ناشناس

عاليه

14 شهریور 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET