کارناوال - راهنمای سفر
سبد خرید
ویدیو HD

سفر به ترکیه | سرزمینی با دیدنی های بسیار

این بار یکی از محبوب ترین مقاصد سفر ایرانی ها را برای گشت و گذار انتخاب کرده ایم، می خواهیم سفر به ترکیه را با تماشای این ویدیو تجربه کنیم و خاطره ای زیبا برای خود رقم بزنیم. جاذبه های ترکیه را یک به یک تماشا می کنیم و لحظاتی را هم در کنار مردم این سرزمین می گذرانیم. طبیعت ترکیه را نیز از یاد نمی بریم؛ لحظاتی را در دل طبیعت سپری می کنیم و مناظر شب و روز را برای همیشه در خاطر خود به ثبت می رسانیم. شما هم در این سفر با ما همراه شوید و از تماشای این ویدیو از دیدنی های ترکیه غافل نمانید. 

از جاذبه هایی که در سفرمان خواهیم دید می توان به مسجد ایاصوفیه اشاره کرد. این مسجد در شهر استانبول واقع شده است و بی شک یکی از باشکوه ترین و البته زیباترین سازه های تاریخی این شهر شمرده می شود که درست در مرکز شهر دلبری می کند. هنگامی که به سراغ ایا صوفیه می روید، بیش از همه گنبد منحصر به فردش توجه شما را جلب می کند و سپس ۴ مناره در اطراف، نگاه‌تان را به سوی خود می کشاند.

در حین سفرمان به ترکیه، در شهر قرون باستانی آنی (Ani) هم قدم خواهیم زد که در حال حاضر در استان قارص (Kars Province) واقع شده است. این شهر در گذشته به ارمنی ها تعلق داشت و بین سال های 961 و 1045، عنوان پایتختی پادشاهی باگرادیت ارمنی (Bagratid Armenian) را به خود اختصاص داده بود. بد نیست بدانید این شهر از تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۱۶ میلادی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است.

کاپادوکیه هم با خانه های در دل کوه و تفریح محبوب بالون سواری اش، یکی دیگر از مکان هایی ست که در گشت و گذارمان خواهیم دید. علاوه بر این ها، تماشای آسمان شب در ترکیه، بازی با کودکان ترکی و ... هم از تفریحات جالبی هستند که به سفرمان رنگ می بخشند و خاطره ای زیبا برای مان می سازند. 

دیگر بهتر است سفرمان در این کشور زیبا را آغاز کنیم. با کارناوال همراه بمانید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.


:Video Details

Filmmakers: Vincent Urban, Clemens Krüger, and Stefane Templer

Photo Of Cover: Tanatat Pongpibool

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.