کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به اروگوئه | گشتی در آمریکای جنوبی

در سفرهای کارناوالی مان، تا به حال به اقصی نقاط جهان رفته ایم؛ و این بار نیز، می خواهیم سفر به اروگوئه را تجربه کنیم و از طریق تماشای ویدیو امروز، بیشتر با این کشور آمریکای جنوبی آشنا شویم. با هم در طبیعت اروگوئه قدم می زنیم و محو تماشای زیبایی های آن می شویم. نگاهی هم به چندی از جاذبه های اروگوئه خواهیم داشت تا فضای این سرزمین را بیشتر درک کنیم.

اروگوئه در جنوب شرقی قاره آمریکا قرار گرفته است و شهر مونته‌ویدئو (Montevideo) عنوان پایتختی آن را بر دوش می کشد. سرزمین اروگوئه اولین بار در قرن 17 میلادی توسط پرتغالی ها کشف شد اما با گذشت زمان، اسپانیایی ها نیز قدم به این سرزمین گذاشتند و در نتیجه، جنگی میان مردم اسپانیا و پرتغال بر سر مالکیت اوروگوئه در گرفت؛ این جنگ در نهایت با پیروزی اسپانیا به پایان رسید. 

امروزه مردم اروگوئه به زبان اسپانیایی سخن می گویند که یادآور استعمارگری اسپانیایی ها در این سرزمین است. با وجود آن که اکثریت مردم اروگوئه تباری اسپانیایی دارند، اما شاید برای تان جالب باشد که در این سرزمین، ایتالیایی ها نیز یک چهارم از جمعیت کشور را در بر می گیرند و از تبارهای غالب به حساب می آیند. 

اروگوئه جاذبه های زیادی را در خود جای داده است که در اینجا، چندی از معروف ترین آن ها را نام می بریم. در یکی از شهرهای این سرزمین به نام پونتا دل استه (Punta del Este)، یک مجسمه پنج انگشت بر روی شن های کنار ساحل به چشم می خورد که توجه بسیاری از مسافرانِ اروگوئه را به خود جلب می کند. به این مجسمه دستِ پونتا دل استه (La Mano de Punta del Este) یا «یادبود مرد غرق شده» نیز می گویند.

یکی دیگر از جاذبه های شاخص اروگوئه، کاخی تماشایی ست که در شهر پیریاپلیس (Piriápolis) قرار گرفته است. این سازه، کاخ پیریا (Castle of Piria) نام دارد و قدمتش به سال 1897 می رسد. همچنین پونته د لا بارا (Puente de La Barra) هم از جاذبه های معروف این سرزمین است که با معماری منحصر به فردش میان شهر پونتا دل استه و اقامتگاه لا بارا (La Barra) کشیده شده است و چشم رهگذران را به خود خیره می کند. 

حال که کمی با فضای اروگوئه آشنا شده ایم، وقت آن رسیده تا سفرمان را در این کشور تماشایی آغاز کنیم. شما هم کارناوال را همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Pablo Rocca

Music: If By Yes Remix by Keigo "Cornelius" Oyamada

Photo Of Cover: Giorgio Lumaconi

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست