کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به والنسیا | گشتی متفاوت در اسپانیا

از میان مقاصد رنگارنگ دنیا، یکی از شهرهای محبوب اسپانیا را برای گشت و گذار انتخاب کرده ایم؛ می خواهیم از طریق این ویدیو کارناوال، سفر به والنسیا را تجربه کنیم و با این شهر زیبا آشنا شویم. جاذبه های والنسیا بسیار زیاد هستند و در سفر مجازی مان، تعدادی از آن ها را از نظر می گذرانیم. اگر می خواهید با دیدنی های والنسیا آشنا شوید، ما را همراهی کنید. 

شهر والنسیا در سواحل شرقی اسپانیا قرار دارد و عنوان پایتختی بخش خودمختار والنسیا را یدک می کشد. همچنین این شهر سومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و بارسلون شمرده می شود. والنسیا جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است که از جمله آن ها می توان شهر هنرها و علوم (City of Arts and Sciences) را نام برد؛ شهر هنرها و علوم یک مجموعه تفریحی، فرهنگی، هنری و علمی است و از مهم ترین مراکز گردشگری شهر به شمار می رود. این جاذبه پربازدیدترین بنای مدرن در والنسیاست و نامش در فهرست 12 گنجینه ارزشمند اسپانیا نیز به چشم می خورد. از دیگر مکان های مدرن و محبوب والنسیا که البته بخشی از مجموعه شهر هنرها و علوم است، باید به آکواریوم لوشنوگرافیک (L'Oceanogràfic) اشاره کرد. این آکواریوم در 14 فوریه 2003 افتتاح شد و هم اکنون میزبان تعداد زیادی از آبزیان است. 

علاوه بر بناهای مدرن، والنسیا میزبان چندی از آثار تاریخی ارزشمند کشور اسپانیا نیز هست و گفته می شود حدود ۱۶۹ هکتار از اراضی این خطه، تاریخی هستند و یا به بناهای تاریخی اختصاص دارند. از بین این بناها، می توان به مرکز تجاری لونخا دلا سدا (Llotja de la Seda) اشاره کرد که در قرن 15 میلادی به سبک گوتیک ساخته شد و امروزه از میراث جهانی یونسکو به شمار می رود. 

تا حدودی از جاذبه های والنسیا برای تان گفتیم، وقتش رسیده که ویدیو کارناوال را تماشا کنید و جاذبه های بیشتری را ببینید.


:Video Details

Produced By: Razvan D

Photo Of Cover: Dusica Paripovic

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست