کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ونیز هلند | گشتی در خیتهورن

این بار در گشت و گذارهای کارناوال، مقصدی متفاوت را انتخاب کرده ایم و می خواهیم از سرزمینی تماشایی دیدن کنیم. سفر به ونیز هلند را در برنامه های خود گذاشته ایم؛ جایی که شاید تا به حال نامش را نشنیده باشید، اما حتما تصاویر آن را در شبکه های مجازی دیده اید. خیتهورن (Giethoorn) یا دهکده ونیز هلند این روزها از شهرت بالایی میان مردم برخوردار است و افراد زیادی درباره آن کنجکاو هستند. به این سرزمین می رویم و از بالا نگاهی بر آن می اندازیم؛ اما پیش از آغاز سفر لازم است توضیح دهیم ونیز هلند کجاست و دقیقا در چه منطقه ای قرار دارد؛ همچنین ببینیم چرا به این منطقه لقب ونیز را داده اند؟! ما را همراهی کنید. 

دهکده خیتهورن در شمال غربی استان اُفِرَیسِل (Overijssel) و در نواحی شمال مرکزی کشور جا خوش کرده است. این دهکده زیبا، به خاطر پل های کوچک، قایق های بادبانی و کانال های آبی که از میانش می گذرد به شهرت رسیده و نگاه ها را به سوی خود جلب کرده است. همین کانال های آب سبب شده اند تا مسافران زیادی آرزوی گشت و گذار در دهکده را در سر بپرورانند و بخواهند از این منطقه زیبا دیدن کنند. در خیتهورن بالغ بر 150 پل وجود دارد تا به افراد برای گذر از روی کانال های آب کمک کنند. همچنین، قایق هایی که در گوشه و کنار دهکده به چشم می خورند هم از وسایل نقلیه مهم در این منطقه شمرده می شوند.

این توضیحات کافی ست که تا متوجه شویم چرا به این دهکده رویایی، ونیز می گویند؛ کانال های آبی این جا، یادآور شهر زیبا و تاریخی ونیز در ایتالیا هستند و همین سبب شده تا این لقب دوست داشتنی را به خیتهورن بدهند. 

حال که تا حدودی از این دهکده می دانید، وقتش رسیده تا کوله بار خود را بردارید و با کارناوال به این مقصد رویایی بیایید و از مناظر تماشایی آن لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Ferry Freeman

Photo Of Cover: Nick Fox

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست