کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به ورونا در ایتالیا | گشتی در پایتخت عاشقان

برای داشتن گشت و گذاری ویژه به کشور ایتالیا می رویم و قدم به شهر ورونا می گذاریم که از آن با عنوان پایتخت عشق یاد می شود. این دیار وطن دو عاشق مشهور جهان، رومئو و ژولیت است و لحظاتی سرشار از احساس را برای تان رقم می زند. ورونا شهری بزرگ است اما هنوز هم کوچه‌هایی روستایی دارد و ویرانه‌های رومی باشکوه را در خود جای داده است. ورونا جایی برای لمس هنر و معماری نیز هست و شما را در زیبایی های خود غرق می کند. اگر مشتاق دیدن این شهر تماشایی و لذت بردن از زیبایی هایش هستید، کارناوال را در سفر امروز همراهی کنید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

در همان دقایق اول ویدیو متوجه فضای متفاوت ورونا می شوید و حال و هوای عاشقانه و شور و نشاط آن را در می یابید. با هم در خیابان های این شهر قدم می زنیم و به تماشای سازه های کهن آن می پردازیم. به بازارهای محلی نیز سری می زنیم و از دیدن کالاهای سنتی و ریز و درشت نیز لذت می بریم. گویی در این شهر زمان به عقب باز می گردد و شما را به گذشته های دور می برد؛ به زمانی که رومیان در آن سکونت داشتند و بناهایی شاهکار را خلق می کردند. یا هنگامی که اقوام وحشی ژرمنی شهر را به یک دژ نظامی تبدیل کردند و تا مدت ها در آن حضور داشتند. رد پای قوای ناپلئون را نیز می توان در ورونا دید و قصه فتح این شهر را توسط آنها شنید. ورونا زخم هایی را از جنگ جهانی دوم نیز به یادگار دارد و این دوران را برای بازدیدکنندگان تداعی می کند. 

خودتان را برای قدم زدن در یک شهر رومی آماده کنید و با کارناوال قدم به ورونا بگذارید. از تماشای ویدیوی امروز لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست