ویدیو HD

سفر به ورونا در ایتالیا | گشتی در پایتخت عاشقان

برای داشتن گشت و گذاری ویژه به کشور ایتالیا می رویم و قدم به شهر ورونا می گذاریم که از آن با عنوان پایتخت عشق یاد می شود. این دیار وطن دو عاشق مشهور جهان، رومئو و ژولیت است و لحظاتی سرشار از احساس را برای تان رقم می زند. ورونا شهری بزرگ است اما هنوز هم کوچه‌هایی روستایی دارد و ویرانه‌های رومی باشکوه را در خود جای داده است. ورونا جایی برای لمس هنر و معماری نیز هست و شما را در زیبایی های خود غرق می کند. اگر مشتاق دیدن این شهر تماشایی و لذت بردن از زیبایی هایش هستید، کارناوال را در سفر امروز همراهی کنید و تماشای این ویدیو را از دست ندهید.

در همان دقایق اول ویدیو متوجه فضای متفاوت ورونا می شوید و حال و هوای عاشقانه و شور و نشاط آن را در می یابید. با هم در خیابان های این شهر قدم می زنیم و به تماشای سازه های کهن آن می پردازیم. به بازارهای محلی نیز سری می زنیم و از دیدن کالاهای سنتی و ریز و درشت نیز لذت می بریم. گویی در این شهر زمان به عقب باز می گردد و شما را به گذشته های دور می برد؛ به زمانی که رومیان در آن سکونت داشتند و بناهایی شاهکار را خلق می کردند. یا هنگامی که اقوام وحشی ژرمنی شهر را به یک دژ نظامی تبدیل کردند و تا مدت ها در آن حضور داشتند. رد پای قوای ناپلئون را نیز می توان در ورونا دید و قصه فتح این شهر را توسط آنها شنید. ورونا زخم هایی را از جنگ جهانی دوم نیز به یادگار دارد و این دوران را برای بازدیدکنندگان تداعی می کند. 

خودتان را برای قدم زدن در یک شهر رومی آماده کنید و با کارناوال قدم به ورونا بگذارید. از تماشای ویدیوی امروز لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET