ویدیو HD

سفر به وین | تماشای زیبایی های پایتخت اتریش

از میان هزاران مقصد جذاب و دیدنی این بار می خواهیم شما را به وین ببریم؛ شهری که عنوان پایتخت اتریش را یدک می کشد و بزرگترین شهر این کشور نیز هست. این شهر دیدنی را برای تان برگزیده ایم تا سفری متفاوت را به اروپا تجربه کنید و خیابان های مملو از آثار تاریخی آن را بگردید. از نمای رنگارنگ ساختمان ها تا شاهکارهای حجاری در نمای بناها چیزهایی هستند که شما را جذب خود خواهند کرد؛ حتا اگر علاقه مند به هنر و معماری نباشید. خودتان را برای سفری خاص آماده کنید و برای دقایقی به تماشای این ویدیو بنشینید تا مقصدی تازه را بشناسید. با کارناوال همراه باشید و تماشای ویدیوی امروز را از دست ندهید...

به محض ورود به وین متوجه توریستی بودن این شهر می شوید و در هر نقطه گردشگرانی را در حال خوشگذرانی و لذت بردن از آثار این دیار می بینید. این شهر آثار زیادی را در خود جای داده است که هر یک ویژگی کم نظیری دارند. در وین می توانید به سراغ کاخ هافبورگ بروید که گنبدهای آبی بر فراز آن دیده می شود و دفاتر ریاست‌ جمهوری اتریش و چندین موزه در آن قرار دارند. همچنین این شهر کلیسای سنت‌استفان را در خود جای داده است که قدمتی ۹۰۰ ساله دارد و بزرگترین کلیسای شهر محسوب می شود. در وین موزه های جالب توجهی نیز وجود دارند که می توانند بخشی از گشت و گذارتان را به خود اختصاص دهند؛ موزه هایی همچون ملکه سی سی و آلبرتینا که از شهرت خاصی برخوردارند. 

کاخ شونبرون (Schönbrunn Palace) از دیگر دیدنی هایی است که امروز به آن سر می زنیم؛ اقامتگاه تابستانی پادشاهان اتریش در وین که تا سال ۱۹۶۰ ساخته شده است و بیش از ۱۴۰۰ اتاق دارد.

در گشت امروز به گوشه گوشه این شهر می رویم پس با کارناوال همراه باشید و وین را در این ویدیو به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET