کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به وین | پایتخت هنری اتریش

مقصد امروزمان پایتخت باستانی و هنری کشور اتریش، شهر وین است که در نواحی شرقی رشته کوه آلپ قرار گرفته. با یکدیگر راهی تماشای موزه های دیدنی و مناظر خیره کننده ی این شهر و آشنایی با فرهنگ و هنر آن می شویم پس به هیچ عنوان دقایق پیش رو را از دست ندهید. صد سال گذشته این شهر انقلابی هنری را پشت سر گذاشته؛ انقلابی که در وضعیت امروزی اش نقشی پررنگ ایفا کرده و وین را به یکی از شهر های فوق العاده ی اروپایی تبدیل نموده. هنر عنصری که در این شهر نقشی اساسی دارد گویی در تمامی سنگ فرش های خیابانش این عنصر جاسازی شده و امروزه توریست های بسیاری به این کشور سفر می کنند تا با فرهنگ پویای هنری اش آشنا شوند. با نماهایی از قدم زدن در شهر و رسیدن به استرائوس والتزس اکو شروع به تماشا می کنیم، کافه ای که متفکران بزرگی همانند فروید و انیشتین در آن جا وقت می گذراندند. سیستم حمل و نقل عالی در شهر وجود دارد اما بهترین راه برای دیدن زیبایی ها پیاده روی در شهر است. به دنبال بلوار عریض رینگ اس تریس (ringstrasse) می رویم؛ بلواری که در حوالی مرکز شهر و در امتداد کاخ های دیدنی، موزه ها و خانه های بزرگ شخصی زیبا کشیده شده. به شیرینی سرا های معروف این شهر هم سر می زنیم و ثانیه هایی کوتاه به تماشای شیرینی های وسوسه انگیزش می نشینیم. کلیسای جامع استفان (Stephen) با کاشی کاری های دیدنی و تاریخی، موزه ی دیدنی بلوردره (belvedere) با آثار مشهوری همانند آثار گوستاو، موزه ی تاریخ هنر با آثار پیکاسو، موزه ی تاریخ طبیعی با 30 میلیون گونه ی متفاوت از حیوانات، موزه ی کوارتر (quarter)، کاخ اسچونبور (schonbrunn) با 1400 اتاق خواب مجلل و آرامگاه افراد مشهور همگی با جزئیات در ویدیو نمایش داده می شوند. به کاخ سلطنتی هاپسبورگ که محل اقامت اصلی سلسله ی هاپسبورگ بوده و امروزه اقامتگاه رئیس جمهور اتریش است سر می زنیم. کتابخانه ی ملی اتریش هم در این کاخ واقع شده، کتابخانه ای که از نسخه های خطی باستانی تا کتاب های تازه نوشته شده را در خود جای داده و در محوطه ی بیرونی اش از دیدن گل های رز و فضای سبز دیدنی اش که در باغ مردم قرار دارد متحیر می شوید. در آخر هم به پارک پریتر (prater) سر می زنیم و سوار بر کابین های چوبی بزرگترین چرخ و فلک شهر شاهد منظره ای چشم نواز از ویینا می شویم. به هیچ وجه تماشای این ویدیو را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست