کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به وینتیان | پایتخت تماشایی لائوس

مدت هاست سفر به وینتیان را در برنامه سفرهای مجازی خود گذاشته ایم و امروز این فرصت را به دست آوردیم تا شما را به سوی این شهر زیبا ببریم و بیشتر از آن برای تان بگوییم. شاید برای تان سوال باشد که وینتیان کجاست و در پاسخ باید بگوییم که این سرزمین از شهرهای دیدنی جنوب شرق آسیا شمرده می شود و پایتخت کشور لائوس است. در ابتدا شما را با این شهر آشنا می کنیم و سپس ویدیوی دیدنی از آن را با شما به اشتراک می گذاریم. 

وینتیان پایتخت و بزرگترین شهر لائوس است که در کرانه رودخانه فرامرزی مکونگ (Mekong) جای خوش کرده است. این شهر زیبا فاصله چندانی با کشور تایلند ندارد و در نواحی مرزی لائوس و تایلند قرار گرفته است. اولین بار این شهر در سال 1563 به خاطر ترس از شورش برمه ها، عنوان پایتختی لائوس را به دست آورد؛ اما سال ها بعد در 1827، به دست تایلندی ها مورد غارت و چپاول قرار گرفت. این روزها، به خاطر رشد بالایی که شهر وینتیان دارد پایتخت اقتصادی لائوس نیز شمرده می شود. همه این ها و آن چه در تاریخ بر سر وینتیان گذشته است خبر از اهمیت این سرزمین دارد و نقش پررنگش در تعیین هویت لائوس را نشان می دهد. 

با تماشای وینتیان می توانیم گوشه ای از زیبایی های بی شمار لائوس را از نظر بگذرانیم، زندگی روزمره مردم در این جا و همچنین حال و هوای سفر به لائوس را تجربه کنیم. 

در حین بازدیدمان از پارک بودا (Buddha Park) دیدن می کنیم، به بازار صبحگاهی تالات کوآ دین (Talat Khua Din) سری می زنیم، نگاهی به تندیس شاو انوونگ (Chao Anouvong Statue) می اندازیم و این تنها گوشه ای از تمام دیدنی های وینتیان است. 

حتما با کارناوال همراه بمانید و این ویدیوی دیدنی را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: My Mate Nate

Instagram Account: http://instagram.com/mymatenate

Photo Of Cover: Thodsapol Thongdeekhieo

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست