کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به غرب چین | جادوی طبیعت در ژانگجیاجی

این بار قصد داریم به یکی از متفاوت ترین مناطق طبیعی دنیا سفر کنیم و هنرنمایی طبیعت را نظاره گر باشیم. به شهر مرکزی ژانگجیاجی (Zhangjiajie) در کشور چین می رویم که در شمال غرب استان هونان (Hunan) قرار گرفته است و ۳۳۰ کیلومتر با مرکز استان هونان فاصله دارد. در این شهر منطقه خوش منظره و تاریخی ولینگ یانگ (Wulingyuan) جای خوش کرده است که مقصد سفر امروز ماست. سراسر ولینگ یانگ به ستون های سنگی مزین شده است که بر اثر فرسایش خاک در طول هزاران سال شکل گرفته اند. در گذشته ای بسیار دور، این منطقه سراسر کوه بود و با گذشت زمان، صخره هایی ستونی شکل از جنس کوارتز در آن پدید آمد. حال پوشش گیاهی، سراسر این صخره ها را پوشانیده و منظره ای منحصر به فرد و دیدنی ایجاد کرده است. ارزش ولینگ یانگ به حدی ست که در سال ۱۹۹۲، سازمان جهانی یونسکو آن را جزو میراث جهانی اش به حساب آورد. همچنین بد نیست ذکر کنیم که این منطقه شامل چهار پارک ملی می شود که معروف ترین شان پارک ملی جنگلی ژانگجیاجی نام دارد.

تا چندی پیش این منطقه بیشتر در میان مردم چین از محبوبیت بالایی برخوردار بود و در دنیا چندان اسم و رسمی نداشت. اما زمانی که جیمز کامرون (James Cameron)، کارگردان معروف آمریکایی، کوه‌های هله‌لویا (Hallelujah) را در فیلم پرفروش آواتار با الهام از این خطه طراحی کرد توجه مردم جهان به ولینگ یانگ جلب شد و بیش از پیش به این منطقه سفر کردند. دولت چین نیز به خاطر توجه گردشگران به ولینگ یانگ، تسهیلات و سرگرمی های متعددی در این منطقه فراهم آورد؛ از جمله آسانسور بایلونگ (Bailong Elevator) و پیاده رو شیشه ای کوه تیانمن (Tianmen Mountain). اگرچه ما تنها با هدف تماشای مناظر طبیعی و صخره های کوارتزی به منطقه ولینگ یانگ می رویم تا لحظات دلپذیری را در اینجا سپری کنیم.

کارناوال را در تماشای چشم انداز جادویی ولینگ یانگ همراه کنید.


:Video Details

Produced By: CuriousCats

Music: Philipp Weigl - Subdivision of the Masses

ورود به صفحه تصاویر ژانگجیاجی

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست