کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر زمستانی به قرقیزستان | گردشی در سردترین فصل سال

سفرهای زمستانی همیشه جذاب هستند و اگر این سفر زمستانی به قرقیزستان باشد، جذابیت دوچندانی دارد؛ چرا که طبیعت قرقیزستان بسیار ناب و دست نخورده است و جلوه های منحصر به فردی را به نمایش می گذارد. به همین خاطر این بار کوله بارمان را برداشته ایم تا به تماشای دیدنی های قرقیزستان در فصل زمستان برویم. آماده باشید تا با زیبایی های قرقیزستان مسحور شوید.

این سرزمین، طبیعت کمتر دیده شده ای دارد و برای بسیاری موجب حیرت است که قرقیزستان، کشوری چنین زیبا و تماشایی باشد. این کشور از همه سو محصور در خشکی ست و با سرزمین های ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان و چین مرز دارد. پایتخت قرقیزستان، بیشکِک نام دارد و در مرزهای شمالی این سرزمین و نزدیک به کشور قزاقستان واقع شده است.

برای ارتباط با مردم این سرزمین باید با زبان های قرقیزی یا روسی آشنایی داشت؛ در گذشته این کشور بخشی از اتحاد جماهیر شوروی شمرده می شد و همین سبب شده تا روسی یکی از زبان های اصلی آن باشد.

این سرزمین از آب و هوایی معتدل و کوهستانی برخوردار است که در نتیجه آن، بهارها و تابستان هایی معتدل دارد؛ اما زمستان هایش سرد و گزنده است. البته نکته مثبت در سفر مجازی امروزمان این است که از گزندگی زمستان در امان می مانیم و تنها، تماشای جلوه دل انگیز و مسحور کننده اش را تجربه می کنیم. در ابتدا از جاده ای که با برف سفیدپوش شده می گذریم و پس از آن، درختان یخ زده از پیش روی مان می گذرند. احشام را می بینیم که در این فصل سرد، از هر آنچه برای شان باقی مانده می خورند. سپس گذر ابرها را می بینیم و لحظاتی را بر فراز شهرها سپری می کنیم. از دودکش خانه ها دود، به آسمان می رود و چراغ ها به وقت غروب تک تک روشن می شوند و تماشای این ها، حال خوش زمستان و روزهای کوتاه ش را برای مان تداعی می کنند.

در ادامه همراه کارناوال بمانید و از تماشای قزقیزستان برفی و یخ زده غافل نشوید. 


:Video Details

Produced By: Christoph Rehage

Music: Liferock - New Horizons

Photo Of Cover: Ilias Jumadilov

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست