کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به یزد و اصفهان با اسکیت سواران خارجی | لمس ایران واقعی

یادتان هست چندی پیش به کوچه پس کوچه های پایتخت سر زدیم و یک تهرانگردی ویژه را با اسکیت سوارانی از آن سوی مرزها تجربه کردیم؟ آنها به نقاط مختلفی از این شهر پر همهمه رفتند و لحظه هایی خاص را برای مان رقم زدند. اما این تمام ماجرای سفر این اسکیت سواران به ایران نیست و آنها در شهرهای دیگر نیز به اسکیت سواری پرداخته اند. این بار به همراه این جوانان پر انرژی به یزد و اصفهان قدم می گذاریم و این دو شهر تاریخی را به تماشا می نشینیم. این سه جوان به بخش های مختلفی از دیار بادگیرها و نصف جهان سر می زنند و چهره ای متفاوت از این شهرها را نشان مان می دهند. به نظر شما تماشای ترکیب هیجان و تاریخ چگونه است؟ کارناوال می خواهد چنین تجربه ای را برای شما رقم بزند؛ پس همراه ما باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

پیش از آغاز سفر شما را دوباره با همسفران مان آشنا می کنیم: یاکو اویانن ( Jaakko Ojanen) از فنلاند، نسیم لشهب (Nassin Lachhab) از مراکش و کارلوس کاردنوسا (Carlos Cardenosa) از اسپانیا. آنها اسکیت سوارانی حرفه ای هستند که به نقاط مختلف دنیا سفر می کنند تا در مکان های مختلف به اسکیت سواری بپردازند. این بار گذرشان به ایران افتاده؛ کشوری پر حاشیه که از هر سو اخباری منفی در مورد آن به گوش می رسد اما این چیزها اهمیتی برای یاکو، نسیم و کارلوس ندارد؛ آنها می خواهند اسکیت سواری کنند و خیلی به این حرف ها اهمیت نمی دهند.

در این ویدیو با این اسکیت بازان قهار همراه می شویم و به نقاط مختلف یزد و اصفهان می رویم. آنها در این شهرها به گشت و گذار می پردازند و حرکات نمایشی جالبی را با اسکیت بردهای شان به نمایش می گذارند. 

با کارناوال همراه باشید و این سرزمین کهن را به گونه ای متفاوت تماشا کنید...

تماشای ویدیوی تهرانگردی با اسکیت سواران خارجی

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

لطفا بريد تو كشور خودتون اسكيت كنيد، با تشكر ،،،،ستاد مبارزه با اسكيت سوارى خارجيان در ايران

24 اردیبهشت 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست