ویدیو HD

سفر به زوریخ | شهری تماشایی در سوئیس

از میان شهرهای دیدنی این کره خاکی، به سراغ زوریخ می رویم که در شمال سوئیس و در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد و به عنوان بزرگترین و پرجمعیت‌ ترین شهر این کشور شناخته می شود. با هم به گوشه و کنار این دیار سر می زنیم و زیبایی های آن را از نظر می گذرانیم. سالانه گردشگران بسیاری راه خود را به سوی این شهر کج می کنند تا شاهد جلوه های تماشایی آن باشند و لحظاتی لذت بخش را تجربه کنند. آنها به محض ورود به زوریخ مسحور زیبایی های آن می شوند و نمی توانند از دیدنی های آن چشم بردارند. اگر علاقه مندید بدانید در این شهر چه می گذرد و چرا به یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است، با ما باشید و در ویدیوی امروز کارناوال به تماشای زوریخ بنشینید...

برای دیدن جلوه های زیبای شهر بر فراز آن به پرواز در می آییم. خانه های قدیمی را می بینیم که در کنار یک دیگر چیده شده و نظم خاصی را به تصویر کشیده اند. زوریخ برای همه سلیقه ها دیدنی های خاص خود را دارد. علاقه مندان تاریخ به سراغ برج ساعت قدیمی این شهر می روند یا از میان کلیساهای با شکوه، یکی را بر می گزینند و یا یکی از ساختمان های قدیمی با معماری چشم نواز را از نظر می گذرانند. این شهر برای علاقه مندان به ادبیات و فرهنگ نیز جاذبه هایی را دارد؛ درِ موزه ها و مراکز فرهنگی این شهر به روی گردشگران باز است تا گشت متفاوتی را تجربه کنند. بد نیست بدانید که تا کنون ۲۱ برنده جایزه نوبل از دانشگاه‌های زوریخ فارغ التحصیل شده اند و همین موضوع بر شهرت این شهر افزوده است.

البته باید این را هم بدانید که مناطق تفریحی و رستوران‌ها و کافه های مجلل زوریخ نیز شهره خاص و عام هستند و می توانند ساعات خوشی را برای میهمانان این شهر رقم بزنند. 

با کارناوال قدم به زوریخ بگذارید و از گشت در این شهر لذت ببرید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET