کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر دور اروپا | تلفیق باشکوه طبیعت و تاریخ

سفری متفاوت و پر از شگفتی را برایتان در نظر گرفته ایم. امروز به همراه اِندری سریکو (Andrii Sirenko)، فیلم‌بردار این ویدیو راهی اروپا می شویم تا سفری هفت روزه را در چند شهر مختلف اروپایی تجربه کنیم. اِندری به شهرهای مختلفی از جمله سوئیس و روستاهایش مثل مورِن، ناحیه آلزاس، استراسبورگ و کُلمار فرانسه، شهر باسِل، اینتِرلاکَن و چند شهر دیگر سفر کرده است. در ادامه با اِندری و همسفرش همراه شوید و به دور اروپا بیایید که سفری متفاوت را در پیش داریم.

به محض شروع سفرمان، بعد از چند لحظه، آفتاب جای خود را به باران می دهد؛ اما این باران نمی تواند مانعی بر سر راه گشت و گذار ما باشد... اولین شهری که اِندری ما را به آن می برد، سوئیس است. از معماری زیبای ایستگاه های متروی آن لذت ببرید؛ از سقف شیشه ای ایستگاه که به شما اجازه می دهد زیر سقف، به تماشای باران بنشینید...

سوار قطار می شویم و راه را ادامه می دهیم تا بیشتر و بیشتر زیبایی های اروپا را کشف کنیم؛ از طبیعت، از آسمان آبی و رودهای خروشان و از تماشای چتربازانی که آسمان را فتح کرده اند، از این همه زیبایی لذت ببرید.

وقتی به شهرهای بزرگتر برسیم با کلبه های چوبی زیبایی مواجه می شویم که ایوانی هایی پر از گل های شمعدانی دارند و با وجودشان چهره ای منحصر بفرد به این شهر بخشیده اند. به شهرها و روستاهایی می رویم که همچون بهشتی بر روی زمین هستند. جالب است نظر اندری را در مورد یکی از مقاصد این سفر بدانید؛ او در مورد سوئیس می گوید:

سوئیس برای ساعت های دقیق، پنیر های لذیذ و شکلات های خوشمزه اش مشهور است؛ اما در این میان، این کشور دارای مناظر باورنکردنی زیبا و کوهستان های تاثیر گذاری است.

آبشارهای مرتفع، رودخانه های خروشان، کوهستان های سبز، شب های رویایی، قایق سواری، درشکه سواری و کلیساهای دیدنی همه و همه شگفتی های سفر امروزمان هستند.

با کارناوال همراه شوید و از تماشای این شگفتی ها لذت ببرید و این بار سفری به دور اروپا را از لنز دوربین اِندری تجربه کنید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست