ویدیو HD

سفر به مجمع الجزایر آزور | زیبایی بی نظیر کشور پرتغال

امروز می خواهیم شما را به مقصدی متفاوت ببریم و با زیبایی هایی کم نظیر، شگفت زده تان کنیم. به سوی مجمع الجزایری در اقیانوس اطلس می رویم که در کشور پرتغال قرار دارد و با نام آزور شناخته می شود. آنچه که در این سفر انتظارمان را می کشد مناظر و تفرجگاه های فوق العاده ای هستند که نمی توانید برای لحظه ای چشم از آنها بردارید. سفر متفاوت امروز را از دست ندهید و باری دیگر برای تماشای ویدیویی شگفت انگیز با کارناوال همراه باشید.

در ابتدای این سفر به ارتفاعاتی بر فراز اقیانوس اطلس می رویم و به تماشای این پهنه ی آبی و بیکران می نشینیم. امواج را به نظاره می نشینیم که خودشان را به صخره های بلند می کوبند و شاهکاری تماشایی را در طبیعت خلق می کنند. دل کندن از این منظره ی حیرت انگیز برایمان سخت است اما برای گشت و گذار در داخل جزیره از آن دور می شویم و به جنگلی سبز و انبوه می رویم. از روی پل باریکی که برای رفتن به داخل جنگل فراهم شده می گذریم و سپس به دریاچه ای می رسیم که در آغوش درختان آرمیده و جلوه ای سحر انگیز ایجاد کرده است.

کمی بعد مه غلیظی بر منطقه حاکم می شود و همچون حریری سپید بر تن منظره ی پیش رویمان می نشیند. قدم به ارتفاعات می گذاریم  از تماشای حرکت ابر های متراکم لذت می بریم. سپس بر فراز یک آبشار قرار می گیریم و به سقوط شکوهمند آب می نگریم. 

در جایی دیگر این دهانه های آتشفشانی و چشمه های آب گرم هستند که در قلب جزیره انتظارمان را می کشند و خستگی را از تن مسافران می زدایند.

برای دیدن همه ی این زیبایی ها کافیست برای دقایقی با ما همراه شوید و ویدیوی امروز کارناوال را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET