کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به مجمع الجزایر آزور | زیبایی بی نظیر کشور پرتغال

امروز می خواهیم شما را به مقصدی متفاوت ببریم و با زیبایی هایی کم نظیر، شگفت زده تان کنیم. به سوی مجمع الجزایری در اقیانوس اطلس می رویم که در کشور پرتغال قرار دارد و با نام آزور شناخته می شود. آنچه که در این سفر انتظارمان را می کشد مناظر و تفرجگاه های فوق العاده ای هستند که نمی توانید برای لحظه ای چشم از آنها بردارید. سفر متفاوت امروز را از دست ندهید و باری دیگر برای تماشای ویدیویی شگفت انگیز با کارناوال همراه باشید.

در ابتدای این سفر به ارتفاعاتی بر فراز اقیانوس اطلس می رویم و به تماشای این پهنه ی آبی و بیکران می نشینیم. امواج را به نظاره می نشینیم که خودشان را به صخره های بلند می کوبند و شاهکاری تماشایی را در طبیعت خلق می کنند. دل کندن از این منظره ی حیرت انگیز برایمان سخت است اما برای گشت و گذار در داخل جزیره از آن دور می شویم و به جنگلی سبز و انبوه می رویم. از روی پل باریکی که برای رفتن به داخل جنگل فراهم شده می گذریم و سپس به دریاچه ای می رسیم که در آغوش درختان آرمیده و جلوه ای سحر انگیز ایجاد کرده است.

کمی بعد مه غلیظی بر منطقه حاکم می شود و همچون حریری سپید بر تن منظره ی پیش رویمان می نشیند. قدم به ارتفاعات می گذاریم  از تماشای حرکت ابر های متراکم لذت می بریم. سپس بر فراز یک آبشار قرار می گیریم و به سقوط شکوهمند آب می نگریم. 

در جایی دیگر این دهانه های آتشفشانی و چشمه های آب گرم هستند که در قلب جزیره انتظارمان را می کشند و خستگی را از تن مسافران می زدایند.

برای دیدن همه ی این زیبایی ها کافیست برای دقایقی با ما همراه شوید و ویدیوی امروز کارناوال را به تماشا بنشینید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست