کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به شهر گویلین | جادوی طبیعت در چین

امروز برای کشف جلوه هایی دیگر از زیبایی های کره زمین، با یکدیگر به جنوب غربی کشور چین سفر می کنیم؛ جایی که رودخانه ی لی باعث به وجود آمدن منظره ای منحصر به فرد بر روی زمین شده. مقصدمان شهر گویی لین است، خطه ی تپه های جادویی و طبیعت شگفت انگیز. به هیچ عنوان تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه شوید.

رودخانه ای که مشاهده می کنید، رودخانه ی لی جیان است که به طول 83 متر در تمام طول شهر کشیده شده. اما علاوه بر زیبایی و آرامش این رودخانه، تپه هایی را از نظر می گذرانید که با قبایی سبز رنگ در فواصلی نه چندان دور از هم از زمین سر بر آوردند و شگفتی طبیعی خاصی را در این ناحیه رقم زده اند.

شهر اما در آرامشی بی مثال غرق شده؛ ماشین ها از روی پل های خیره کننده ی این شهر می گذرند و کشتی هایی هم که برای تفریح و گشت و گذار در رودخانه ی بزرگ شهر آماده شده اند، خرامان خرامان از مقابل دیدگانمان عبور می کنند. 

در شهر می گردیم و از ارتفاعات، معابد زیبای گویلین را که با معماری های شرقی پذیرای چشمانتان شده اند می نگریم. بر روی یکی از تپه های جادویی شهر امکانی فراهم شده تا از پله ها خود را به قله اش برسانیم و سپس از نقطه ای دیدنی، شاهد بهشت جادویی گویلین شویم.

از یکی از زیباترین نقاط بر روی کره زمین و در کشور چین به تماشای بهشتی افسانه ای می نشینیم که از گذشتگان دور، منبع الهامی برای شاعران و نویسندگان این کشور بوده است.

 تماشای این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید و سفری کوتاه و مجازی را به گویلین تجربه کنید...

با کارناوال همراه باشید.

ورود به صفحه راهنمای سفر به چین

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست