کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به گوادالاخارا | دومین کلان شهر مکزیک

مقصد امروز کارناوال گوادالاخارا (Guadalajara) است؛ شهری در کشور مکزیک که شاید تا به حال نامش را هم نشنیده باشید. این شهر با جمعیت یک و نیم میلیون نفر، عنوان دومین کلان‌شهر مکزیک را به خود اختصاص داده و یکی از دیدنی ترین نقاط کشور به شمار می رود. ساختمان های خاص و قدیمی چهره ای متفاوت به این دیار بخشیده و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند. گشت و گذار در خیابان های شهر، دنیایی متفاوت را پیش رویتان قرار می دهد و تجربه ای تازه را برایتان خلق می کند. با ما به مکزیک سفر کنید و به تماشای زیبایی های شهر گوادالاخارا بنشینید.

اولین بارقه های خورشید بر شهر می تابند و گردش ما با نواختن سرود خاطره انگیز ایالتی در کشور مکزیک، آغاز می شود. زندگی در گوادالاخارا جریان می یابد و مردم روانه ی خیابان ها می شوند تا کار و تلاش را از سر بگیرند. حال و هوای شهر و ساکنانش، حکایت از آن دارد که مردمان این بخش از کشور، به خوبی توانسته اند مذهب و آداب و رسوم خود را از چنگ استعمار حفظ نمایند و تسلیم تغییرات ناشی از آن نشوند. نشانه های سنت های قدیمی همچون رقص کلاه مکزیکی، موسیقی ماریاچی، ساخت محصولات غذایی مکزیکی و همچنین گرایش دینی کاتولیک همچنان در این شهر دیده می شود و نمایشی جالب را پیش رویتان قرار می دهد.

بر فراز شهر به پرواز در می آییم، لحظه ای اوج می گیریم و دوباره به زمین نزدیک می شویم تا هیچ یک از جلوه های دیدنی گوادالاخارا را از دست ندهیم. ساختمان های زیادی را از نظر می گذرانیم و خیابان هایی مملوء از جمعیت را می بینیم. کمی بعد به تماشای اماکن مهم شهر می نشینیم و گذر لحظات را در آن ها نظاره می کنیم. گوادالاخارا از چهار میدان اصلی تشکیل شده و این میدان ها ساختمان های به یادگار مانده از دورانی کهن را در خود جای داده اند. کاخ دولت از جمله ی همین ساختمان هاست که قدمت آن به قرن هفتم میلادی باز می گردد. 

تماشای این ویدیو را از دست ندهید و بار دیگر با کارناوال در سفری متفاوت و فراموش نشدنی همراه شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست