ویدیو HD

سفر به گوادالاخارا | دومین کلان شهر مکزیک

مقصد امروز کارناوال گوادالاخارا (Guadalajara) است؛ شهری در کشور مکزیک که شاید تا به حال نامش را هم نشنیده باشید. این شهر با جمعیت یک و نیم میلیون نفر، عنوان دومین کلان‌شهر مکزیک را به خود اختصاص داده و یکی از دیدنی ترین نقاط کشور به شمار می رود. ساختمان های خاص و قدیمی چهره ای متفاوت به این دیار بخشیده و گردشگران زیادی را به سوی خود می کشانند. گشت و گذار در خیابان های شهر، دنیایی متفاوت را پیش رویتان قرار می دهد و تجربه ای تازه را برایتان خلق می کند. با ما به مکزیک سفر کنید و به تماشای زیبایی های شهر گوادالاخارا بنشینید.

اولین بارقه های خورشید بر شهر می تابند و گردش ما با نواختن سرود خاطره انگیز ایالتی در کشور مکزیک، آغاز می شود. زندگی در گوادالاخارا جریان می یابد و مردم روانه ی خیابان ها می شوند تا کار و تلاش را از سر بگیرند. حال و هوای شهر و ساکنانش، حکایت از آن دارد که مردمان این بخش از کشور، به خوبی توانسته اند مذهب و آداب و رسوم خود را از چنگ استعمار حفظ نمایند و تسلیم تغییرات ناشی از آن نشوند. نشانه های سنت های قدیمی همچون رقص کلاه مکزیکی، موسیقی ماریاچی، ساخت محصولات غذایی مکزیکی و همچنین گرایش دینی کاتولیک همچنان در این شهر دیده می شود و نمایشی جالب را پیش رویتان قرار می دهد.

بر فراز شهر به پرواز در می آییم، لحظه ای اوج می گیریم و دوباره به زمین نزدیک می شویم تا هیچ یک از جلوه های دیدنی گوادالاخارا را از دست ندهیم. ساختمان های زیادی را از نظر می گذرانیم و خیابان هایی مملوء از جمعیت را می بینیم. کمی بعد به تماشای اماکن مهم شهر می نشینیم و گذر لحظات را در آن ها نظاره می کنیم. گوادالاخارا از چهار میدان اصلی تشکیل شده و این میدان ها ساختمان های به یادگار مانده از دورانی کهن را در خود جای داده اند. کاخ دولت از جمله ی همین ساختمان هاست که قدمت آن به قرن هفتم میلادی باز می گردد. 

تماشای این ویدیو را از دست ندهید و بار دیگر با کارناوال در سفری متفاوت و فراموش نشدنی همراه شوید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET