کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفر به جزیره لومبوک | شگفتی طبیعت اندونزی

کشف کردن زیبایی های این کره ی خاکی کاری بسیار لذت بخش و جذاب است. اینکه هر روز جزیره ای کوچک و یا شهری دور افتاده که تاکنون نمی شناختیم را کشف کنیم و با آداب و رسوم و تنوع زندگی آن ها آشنا شویم خود می تواند جلوه ای لذت بخش از تفریح کردن باشد. امروز با یکدیگر به ماجراجویی در جزیره لومبوک در اندونزی می پردازیم جایی که شاید تاکنون فرصت آشنایی با آن را پیدا نکرده باشید. امروز با ما همراه شوید و از گشت و گذار در این جزیره لذت ببرید.

لومبوک جزیره ای زیبا در کشور اندونزی که زیبایی های فراوانی را در خود جای داده است. با مناظری هوایی از خط ساحل زیبای این جزیره تماشای ویدیو را شروع می کنیم. در سراسر گشت و گذار در این جزیره آرامش واژه ای است که به وضوح حس می شود. در کنار دریای تمیز و آرام این جزیره گام بر می داریم و از تماشای استراحت گاه های زیبای ساحلی لذت می بریم. در موج های بلند دریایش موج سواری می کنیم و کمی هم از قایق سواری لذت می بریم. خانه های پوشالی ساحلی یکی از زیبایی های خاص منطقه است و تماشای صنایع دستی مردم این دیار هم تجربه ای تکرار نشدنی است.

از کنار پیر زنی که در حال نخ ریسی است می گذریم و با هنرهای مردم شهر آشنا می شویم. کشاورزی البته پیشه ی اصلی مردمان این دیار است که در زمین های پر آب و سر سبز شهر انجام می گیرد. مزارع برنج در همه ی گوشه و کنار این جزیره دیده می شود و زنانی که پس از چیدن محصولات با پای پیاده به خانه باز می گردند. کودکان دوست داشتنی این دیار در مقابل لنز های دوربین ما به زیبایی و از ته دل می خندند و با تفریحات ساده ای سرگرم می شوند.

در آخر هم در زیر دریای مرجانی این جزیره شنا می کنیم و از تماشای دنیای رنگارنگ زیر آبش هم لذت می بریم.

تماشای این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست