کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD شهر باستانی پولونارووا | جاذبه ای دیدنی در سریلانکا

 از گذشته های دور و قوم و ملیت های مختلف آثار متفاوتی برایمان باقی مانده است؛ از کتیبه ها و کتاب های باستانی تا بقایای شهرهای کوچک و بزرگی که از تمدن های مختلف در هر گوشه از این کره به یادگار مانده. امروز با یکدیگر راهی سفر می شویم به شهری باستانی که زیبایی های فراوانی را در خود جای داده. مقصدمان شهر باستانی پولوناروواست که در شمال کشور سریلانکا قرار گرفته. تماشای این ویدیو دیدنی را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

 به سراغ مکانی می رویم که شواهد تاریخی خبر از بر پا بودن حکومتی در آن را می دهند. از تمدن و ملیتی قدیمی و جنگ ها و درگیری های حکومت پولوناروواسخن می گوییم. به باقی مانده های این شهر با دقت نگاه کنید. از مجسمه ی بودا تا حکاکی بیشتر جانوران از قبیل فیل و اژدها تا معابدی که با ساختار معماری خاصی ساخته شده اند. علاوه بر این آثار باقی مانده فضای سبزی که این منطقه را پوشش داده خود این منطقه را بسیار دلپذیر ساخته.

مجسمه های بودایی که در هر گوشه و کنار نشسته اند و از داخل معابد به شما نگاه می کنند البته برخی از آن ها هم دچار صدمه شده اند. کمی بیشتر که پیش رویم به معابدی بزرگتر می رسیم، معابدی که ارتفاع زیادی دارند و با رنگ های مختلف و پوشش سبزی در این دیار قرار گرفته اند. در پیچ و خم این معابد با دیوارهای بلند نظاره گر مجسمه هایی بسیار بزرگ می شویم که نقش آن ها بر روی این دیوارها باقی مانده البته این نقش و نگار ها کاملا سالم نیستند اما تماشای آن ها خود گواه از عظمتی بزرگ در معماری و هنر این مردمان می دهند. مجسمه ی بزرگ دیگری از بودای خوابیده در این شهر قرار گرفته که عظمتی بزرگ را نشان می دهد. در تمام محوطه میمون های بازیگوش در حال گشت و گذار در منطقه هستند.

به همراه کارناوال به شهر باستانی پولونارووا سفر کنید و از تماشای این آثار باستانی لذت ببرید.

ذکر این نکته ضروری است که این مطلب تنها گشت و گذاری مجازی در این معبد است. در رابطه با تاریخچه و داستان های این جاذبه ی سریلانکا، در آینده مطالب کاملی در کارناوال منتشر خواهد شد.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست