ویدیو HD

سفر به تهران با گردشگر خارجی

سفر به تهران با گردشگر خارجی عنوان این ویدیو کارناوال است. با مسافری برزیلی الاصل همراه شده ایم و می خواهیم بدانیم دیدگاه این گردشگر درباره سرزمین مان چیست؟! شنیدن نظرات خارجی ها درباره ایران، همیشه جذاب است و این ویدیو می تواند به خوبی دیدگاه یکی از آن ها را برای مان روشن کند. پس ما را در تماشای این ویدیو گردشگر خارجی از تهران همراهی کنید.

مسافری که در این تهرانگردی همراهی مان می کند، میرو (Miro) نام دارد و اصالتا اهل کشور بزریل است؛ اما در لهستان متولد شده و دوران کودکی و نوجوانی‌ش را در آلمان سپری کرده است. او سفر به 246 کشور را در کارنامه اش دارد و در میان این کشورها، نام ایران نیز به چشم می خورد. سفر این گردشگر قدری با دیگر مسافران ایران تفاوت داشته که با تماشای ویدیو پیش رو، حتما متوجه این تفاوت جذاب خواهید شد. میرو، در حین تهرانگردی‌اش زمان کمی را در مکان های گردشگری گذرانده و بیشتر ترجیح داده تا در میان مردم و مکان های عمومی باشد. مترو تهران به خوبی توانسته توجه این گردشگر را جلب کند؛ میرو به ایستگاهای مترو قدم گذاشته و به تزییناتی که در این مکان ها وجود دارند (همچنین پیشنهاد می شود که برای آشنایی بیشتر مطلب راهنمای استفاده از نقشه مترو تهران را مطالعه نمایید)، علاقه نشان داده است. او همچنین از اتوبوس های شهری هم برای گشت و گذار استفاده کرده تا بیشتر در میان مردم باشد و معاشرتی با ایرانی ها داشته باشد. غذاهای خیابانی که در سطح شهر فروخته می شدند، برای این گردشگر بسیار جذاب بوده اند و مانند هر مسافری، میرو نیز فراموش نکرده است غذاهای ایران را مزه کند. گشتی در بخش تاریخی شهر و دیدن مکان هایی مانند میدان امام خمینی، بازدید از موزه دفاع مقدس و میدان آزادی هم از دیگر برنامه های او در سفر به تهران بوده اند.

البته میرو، یکی از جذابترین مقاصد شهر برای طبیعت گردی و کوهنوردی را نیز حین سفرش از یاد نبرده است؛ کوه توچال در شمال تهران. میرو از منظره جذاب این کوه حیرت زده شده و به همین خاطر، بخش اعظمی از ویدیو را به مناظر کوه های سفیدپوش شهر اختصاص داده است.

تماشای ویدیو مقابل، می تواند برای ما ایرانی ها تجربه جذابی شمرده شود، پس کوله بارتان را بردارید و به همراه کارناوال و میرو، تهرانگردی را آغاز کنید. 


:Video Details

Produced By: One Man Wolf Pack

Website: http://www.onemanwolfpack.de

Photo Of Cover: Farhood Nasiri

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

سلام ،شما تور تهرانگردى هم برگزار ميكنيد؟

نسیم امینی

بله، کارناوال تورهای تهرانگردی هم دارد، اما متاسفانه در حال حاضر به خاطر شرایط نابسامان ناشی از شیوع ویروس کرونا، این تورها برگزار نمی شوند. 

27 اردیبهشت 1399

08 اردیبهشت 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET