کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

جشنواره گل های لاله در واشینگتن 2018

جشنواره گل های لاله در واشینگتن 2018 عنوان ویدیو امروز کارناوال است؛ می خواهیم به تماشای جشنواره لاله ها در آمریکا برویم و زیبایی های این فستیوال را از نظر بگذرانیم. در میان لاله ها قدم می زنیم و به صدای طبیعت گوش می سپاریم. اما پیش از آغاز گشت و گذارمان، خوبست کمی درباره این جشنواره بدانیم، سپس به دیدن این کلیپ از گل های لاله برویم. 

جشنواره گل های واشینگتن در سال گذشته مانند هر سال در محلی به نام اسکاگیت ولی یا دره اسکاگیت (Skagit Valley) برگزار شد. این دره در گوشه شمالی ایالت واشینگتن قرار دارد و از کنارش، رودخانه زیبایی با همین نام می گذرد. دره اسکاگیت طبیعتی بسیار دیدنی دارد و هر ساله با برگزاری جشنواره لاله ها، زیبایی اش دوچندان می شود. جشنواره لاله اسکاگیت ولی (Skagit Valley Tulip Festival) اتفاق کم نظیری است که هر سال از یکم تا سی ام ماه آوریل، گردشگران را از فواصل دور و نزدیک برای دیدن گل های زیبا فرا می خواند. قدمت این جشنواره به بیش از 30 سال می رسد و برگزارکنندگان، آن را بزرگترین جشنواره در واشینگتن می دانند. طبق آمار، بازدیدکنندگان این جشنواره، از 50 ایالت آمریکایی و 93 کشور دیگر جهان راهی این منطقه می شوند تا شکوفا شدن میلیون ها لاله را تماشا کنند و تصاویری تماشایی به ثبت برسانند.

زمین ها در سراسر اسکاگیت ولی میزبان گل های لاله می شوند و گویی فرشی از گل های رنگین در این خطه پهن شده است. جالب آن که در این جشنواره، علاوه بر گل های لاله، گل های نرگس و سنبل نیز خودنمایی می کنند و دل از گردشگران می برند.

حال که تا حدودی از این جشنواره می دانید برای تماشای زیبایی های آن با کارناوال همراه شوید و گشت و گذاری فراموش نشدنی را برای خود رقم بزنید. 


:Video Details

Produced By: 4K Relaxation Channel

Photo Of Cover: Sarah Verkaik

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست