ویدیو HD

دنیای زیر آب در پلی نزی فرانسه | بهشتی برای غواصان

برای مقصد سفر امروزمان، دنیای مسحورکننده زیر آب را برگزیده ایم و می خواهیم گردش تماشایی مان را در یکی از قلمروهای دریایی فرانسه به نام پلی‌نزی فرانسه (French Polynesia) بگذرانیم. پلی‌نزی فرانسه در جنوب اقیانوس آرام جای خوش کرده و مکان مناسبی برای تفریحات دریایی ست. شاید برای تان جالب باشد که بدانید این منطقه فاصله زیادی تا فرانسه دارد و بیشتر به استرالیا و حتا به قاره آمریکا نزدیک است. گردش در زیر آب را کنار دو آب‌سنگ حلقوی به نام های فاکاراوا (Fakarava) و رنگیروآ (Rangiroa) آغاز می کنیم. آب‌سنگ‌های حلقوی یا آتول مجموعه‌ای از آب‌سنگ‌های مرجانی-جلبکی ست که در کنار هم قرار گرفته و مجمع‌الجزایری را پدید آورده اند. در کنار این آب‌سنگ‌ها، دنیایی از شگفتی ها وجود دارد که در ادامه به تماشای آن ها می نشینیم و سفری خاطره انگیز برای خود رقم می زنیم. با ما به دنیای زیر آب بیایید.

می دانیم که راهی فاکاراوا و رانجیروآ هستیم. پس نفس در سینه حبس می کنیم و به درون آب شیرجه می زنیم. در همان نگاه اول، دنیایی باورنکردنی در پیش روی مان ظاهر می شود. جمعیت زیادی از ماهی ها، از مقابل مان می گذرند و ما را محو تماشای خود می کنند. ناگهان، تعدادی از کوسه ها را می بینیم و قلب مان به تپش می افتد. حتا آرامش این موجودات نیز، عرق سرد بر جان آدم می نشاند. مبهوت از اتفاقات اطراف مان، می بینیم که کوسه ها و دیگر موجودات دریایی با آرامش و در کمال صلح، کنار یکدیگر زندگی می کنند و تعاملات جالبی با همدیگر دارند. مناظر زیر آب، سحرانگیز و رویایی هستند و صخره های مرجانی جلوه ای دو چندان به آن بخشیده اند.

همراه کارناوال شوید و این سفر تماشایی را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET