کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دنیای زیر آب در پلی نزی فرانسه | بهشتی برای غواصان

برای مقصد سفر امروزمان، دنیای مسحورکننده زیر آب را برگزیده ایم و می خواهیم گردش تماشایی مان را در یکی از قلمروهای دریایی فرانسه به نام پلی‌نزی فرانسه (French Polynesia) بگذرانیم. پلی‌نزی فرانسه در جنوب اقیانوس آرام جای خوش کرده و مکان مناسبی برای تفریحات دریایی ست. شاید برای تان جالب باشد که بدانید این منطقه فاصله زیادی تا فرانسه دارد و بیشتر به استرالیا و حتا به قاره آمریکا نزدیک است. گردش در زیر آب را کنار دو آب‌سنگ حلقوی به نام های فاکاراوا (Fakarava) و رنگیروآ (Rangiroa) آغاز می کنیم. آب‌سنگ‌های حلقوی یا آتول مجموعه‌ای از آب‌سنگ‌های مرجانی-جلبکی ست که در کنار هم قرار گرفته و مجمع‌الجزایری را پدید آورده اند. در کنار این آب‌سنگ‌ها، دنیایی از شگفتی ها وجود دارد که در ادامه به تماشای آن ها می نشینیم و سفری خاطره انگیز برای خود رقم می زنیم. با ما به دنیای زیر آب بیایید.

می دانیم که راهی فاکاراوا و رانجیروآ هستیم. پس نفس در سینه حبس می کنیم و به درون آب شیرجه می زنیم. در همان نگاه اول، دنیایی باورنکردنی در پیش روی مان ظاهر می شود. جمعیت زیادی از ماهی ها، از مقابل مان می گذرند و ما را محو تماشای خود می کنند. ناگهان، تعدادی از کوسه ها را می بینیم و قلب مان به تپش می افتد. حتا آرامش این موجودات نیز، عرق سرد بر جان آدم می نشاند. مبهوت از اتفاقات اطراف مان، می بینیم که کوسه ها و دیگر موجودات دریایی با آرامش و در کمال صلح، کنار یکدیگر زندگی می کنند و تعاملات جالبی با همدیگر دارند. مناظر زیر آب، سحرانگیز و رویایی هستند و صخره های مرجانی جلوه ای دو چندان به آن بخشیده اند.

همراه کارناوال شوید و این سفر تماشایی را از دست ندهید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست