کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های برلین | گشتی در پایتخت آلمان

آنچه در پیش رو می بینید ویدیویی از دیدنی های برلین است که در قالب یک تایم لپس، گوشه ای از مهمترین جاذبه های برلین را به شما نشان می دهد. برلین پایتخت کشور آلمان است و عنوان پر جمعیت ترین و بزرگترین شهر این سرزمین را نیز دارد. از شاخص ترین دیدنی های برلین که در این ویدیو می بینید می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

برج برلین | Berliner Fernsehturm: برج برلین یک دکل مخابراتی ست که در مرکز شهر واقع شده است. ارتفاع این برج، به ۳۶۸ متر می رسد و بین سال های 1965 تا 1969 ساخته شده است؛ زمانی که جماهیر شوروی، بخش شرقی خاک برلین را تصاحب کرده بود.

پل اوبرباوم | Oberbaum Bridge: پل آجری اوبرباوم از روی رودخانه شپری (Spree) می گذرد و آن را نمادی از پیوند و اتحاد دو آلمان می دانند؛ چرا که دو منطقه فریدرایشسهاین (Friedrichshain) و کرویتسبرگ (Kreuzberg) را که پس از جنگ جهانی دوم، میان دو برلین شرقی و غربی تقسیم شده بودند به یکدیگر پیوند می دهد. 

ساختمان رایشس‌تاگ | Reichstag building: رایشس‌تاگ یک بنای تاریخی ست که در حال حاضر، پارلمان آلمان را در خود دارد. این ساختمان که اولین بار در سال 1894 ساخته شد، 47 متر ارتفاع دارد و در طول تاریخ دو بازسازی اساسی را به خود دیده است. 

جزیره موزه | Museum Island: جزیره موزه نامی ست که به بخش شمالی جزیره ای در رودخانه شپری گفته می شود. چندی از مهمترین موزه های بین المللی برلین و گالری های مهم شهر، در این بخش قرار گرفته اند که از جمله آن ها می توان گالری ملی آلته (Alte Nationalgalerie)، موزه جدید (Neues Museum) و موزه بوده (Bode Museum) و ... اشاره کرد. 

دروازه برلین | Brandenburg Gate: دروازه براندنبورگ بین سال های 1788 تا 1791 به دستور فریدریش ویلهلم دوم (Frederick William II) ساخته شد. در حال حاضر این دروازه رو به روی میدان مشهور پاریسر پلاتس (Pariser Platz) و در انتهای خیابان اونتر دین لیندن (Unter den Linden) قرار گرفته است و از مهمترین نمادهای شهر برلین به شمار می رود. برای آشنایی با این جاذبه، بر روی این لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: photohod photohod

Music: The Glitch Mob - We Can Make The World Stop

Photo Of Cover: Michael Abid

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست