ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های بوینس آیرس

ویدیویی از دیدنی های بوینس آیرس را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم گوشه‌ای از زیبایی‌های پایتخت آرژانتین را برای‌تان به تصویر بکشیم. بوینس آیرس علاوه بر اینکه پایتخت است، بزرگترین شهر و بندر آرژانتین نیز به حساب می‌آید و به خاطر معماری چشمگیر، زندگی شبانه و فعالیت‌های فرهنگی قابل توجهش نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب می‌کند. جاذبه های بوینس آیرس بسیار زیبا و منحصر به فرد هستند و می‌توانید در ویدیو مقابل، تعدادی از آن‌ها را مشاهده کنید و از زیبایی‌شان لذت ببرید؛ همچنین با خواندن ادامه مطلب، فرصت این را دارید تا با تعدادی از دیدنی های بوینس آیرس آشنا شوید. 

ابلیسکو دو بوینس آیرس | Obelisco de Buenos Aires: این ستون سنگی یا ابلیسک یکی از شاخص‌ترین جاذبه‌های شهر بوینس آیرس است و به عنوان یک یابود ملی شناخته می‌شود. این ستون سفید رنگ در میدان جمهوری (Plaza de la República) شهر قرار گرفته است و 75.5 متر ارتفاع دارد. 

فلورالیس ژنریکا | Floralis Genérica: این تندیس به شکل یک گل آلمینیومی‌ست و در میدان ملل متحد (las Naciones Unidas) واقع شده است. فلورالیس ژنریکا هدیه‌ای شمرده می‌شود از طرف معمار اسپانیایی ادوارد کاتالانو (Eduardo Catalano) و در سال 2002 ساخته شده است. جالب آنکه این تندیس به شکلی ساخته شده که در طول روز گلبرگ‌هایش باز باشد و با رسیدن عصر، این گلبرگ ها بسته می‌شوند. 

کلیسای جامع شهری بوینس آیرس | Buenos Aires Metropolitan Cathedral: این بنا اصلی‌ترین کلیسای کاتولیک در شهر بوینس آیرس است و در مقابل میدان مایو قرار دارد. سازه مذکور در قرن 16 میلادی ساخته شده و از آن زمان، بارها در طول تاریخ بازسازی شده است. در معماری این سازه، از چندین سبک معماری بهره گرفته‌اند؛ شبستان و گنبد قرن 18، نمای سنگی نئوکلاسیک قرن 19 بدون برج‌ها، مجسمه‌ها و محراب گرانبهای قرن 18 در داخل و همینطور تزیینات بی‌نظیر نئورنسانس و نئوباروک. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD از جاذبه‌های شهرها و کشورها، پیشنهاد می‌کنیم روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Facundo Vilicich

Music: Jorm - Sunset

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
vafaee

براى ما فوتباليا آرژانتين يعنى مارادونا ،مسى،ديبالا ،باتيستوتا،ورون…………

23 خرداد 1399

کاربر مهمان

عالى بود خدا قوت

22 خرداد 1399

کاربر مهمان

شهر بدل پاريس

21 خرداد 1399

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET