کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از جزیره کاپری در ایتالیا

طبیعت ایتالیا دیدنی های بی شماری دارد و همیشه جلوه هایی فراموش نشدنی در پیش روی مسافران می گذارد. می خواهیم ویدیویی از جزیره کاپری در ایتالیا را ببینیم و اینگونه، گوشه ای از چشم انداز تماشایی ایتالیا را با شما به اشتراک بگذاریم. جزیره کاپری یکی از جزایر زیبای ایتالیاست و از مقاصد محبوب برای کسب آرامش در کنار دریای تیرنی (Tyrrhenian Sea) شمرده می شود؛ دریایی که در کرانه های غربی ایتالیا و در امتداد دریای مدیترانه قرار دارد.

هر ساله گردشگران زیادی به ویژه از بخش های جنوبی کشور ایتالیا راهی این سرزمین می شوند و لحظات دل انگیزی را در این منطقه سپری می کنند. قایق سواری، شنا و حمام آفتاب از تفریحات اصلی این جزیره به حساب می آیند اما از آن جایی که جزیره کاپری از زمان جمهوری روم (1) یک منطقه مسکونی بود، آثار تاریخی قابل توجهی هم در این منطقه به چشم می خورد و نظر علاقه مندان به تاریخ را به خود جلب می کنند. از بناهای تاریخی این سرزمین می توان به ویلا ژوپیس (Villa Jovis) یا ویلای ژوپیتر اشاره کرد که کاخی ست مربوط به روم باستان. این کاخ به دستور تیبریوس ساخته شد و از سال 27 میلادی مورد استفاده قرار گرفت. امپراتور تیبریوس تا پایان عمرش در 37 میلادی در این کاخ حکومت می کرد. 

البته دیدنی های کاپری به این کاخ ختم نمی شود، این سرزمین قدمتی چندهزار ساله دارد و در طول تاریخ، هر حکمرانی دستی بر یک گوشه از جزیره کشیده و اثری ماندگار بر جای گذاشته است. در تماشای این ویدیو با کارناوال همراه شوید تا بر فراز کاپری پرواز کنیم، نگاهی به آب های نیلگونش بیندازیم، صخره های باصلابتش را از نظر بگذرانیم و مروری هم بر بناهای تاریخی  این منطقه داشته باشیم. 

پاورقی


1: جمهوری روم (Roman Republic) حکومتی دمکراتیک بود که در سده ششم پیش از میلاد در شهر رم بنیان نهاده شد و حدود ۵۰۰ سال به حکومت خود ادامه داد.


:Video Details

Produced By: PARADISE PICNIC

Music: Now We Are Free

Photo Of Cover: Marc Scott-Parkin

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست