کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کلیسای ناجی در خون سن پترزبورگ

دست در دست کارناوال بگذارید، می خواهیم به تماشای ویدیویی از کلیسای ناجی در خون سن پترزبورگ برویم و این گونه، با یکی از جاذبه های سن پترزبورگ آشنا شویم. تا به حال چند کلیپ از دیدنی های سن پترزبورگ را با شما به اشتراک گذاشته ایم، اما این بار قصد نداریم به جاذبه های متعددی در این شهر سر بزنیم؛ فقط می خواهیم در اطراف کلیسای ناجی در خون گشت بزنیم و زیبایی و شکوه آن را تحسین کنیم.

این کلیسا، یکی از محبوب ترین جاذبه های سن پترزبورگ است و هر ساله افراد زیادی از آن بازدید می کنند. با نزدیک شدن به این سازه، بیش از هر چیز، 5 گنبد متفاوت و رنگین و پیازی شکل آن جلب توجه می کنند و انسان محو تماشای این گنبدهای زیبا می شود. ما نیز در گشت و گذارمان، مبهوت زیبایی نمای خارجی کلیسا می شویم؛ اما در همین حین، دائما یک سوال در ذهن مان می پیچد: چرا نام این کلیسا ناجی در خون است؟

برای دانستن این موضوع, باید کمی از تاریخچه و دلیل ساخت این بنا بدانیم. شروع ساخت این کلیسا در اواخر قرن نوزدهم و در سال 1883 میلادی آغاز شد؛ اما داستان ساخت آن به دو سال قبل تر برمی گردد. زمانی که الکساندر دوم -تزار وقت روسیه- درست در همین نقطه مورد حمله دشمنان سیاسی خود قرار گرفت و به طرز وحشتناکی مجروح شد. پس از آن بود که جانشین و پسر او، الکساندر سوم تصمیم گرفت در همان محل کشته شدن پدر، کلیسایی به یاد وی بسازد و به این ترتیب ساخت کلیسای ناجی در خون کلید زده شد. حالا به سادگی می توان دریافت که چرا نام این کلیسای باشکوه را "ناجی در خون" گذاشته اند. 

اگر می خواهید بیشتر از تاریخچه این سازه بدانید و تصاویری از درون آن را تماشا کنید به شما پیشنهاد می دهیم به "مطلب مرتبط" رجوع کنید؛ و اگر مشتاق یک سفر ویدیویی هستید همین حالا با کارناوال به گشت و گذار در اطراف کلیسا بیایید.

 


:Video Details

Produced By: Chris Martin

Photo Of Cover: Alexander Rodnin

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست