کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از شهر کپنهاگ | پایتخت زیبای دانمارک

تماشای ویدیویی از شهر کپنهاگ می تواند انتخاب مناسبی برای شناخت بیشتر پایتخت دیدنی دانمارک باشد. ما از همین دریچه استفاده کرده ایم تا زیبایی های کپنهاگ را به شما نشان دهیم و شما را با این شهر اروپایی آشنا کنیم. دیدنی های کپنهاگ بی شمار هستند و ما در این ویدیوی دیدنی، چندتایی از آن را از نظر می گذارنیم و به چند مورد از جاذبه های گردشگری دانمارک در کپنهاگ اشاره خوهیم کرد. اما پیش از تماشای ویدیو باید این سوال را بپرسیم که تا چه حد با این دیار آشنا هستید؟!

شهر کپنهاگ در گوشه شرقی کشور دانمارک و در سواحل شرقی جزیره شیلند (Zealand) قرار دارد. از این شهر، به عنوان بزرگترین شهر پیاده در جهان یاد می کنند. البته این بدان معنا نیست که مردم کپنهاگ از وسایل نقلیه استفاده نمی کنند اما فرهنگ پیاده روی جای خود را در میان این افراد پیدا کرده است و خیابان های پیاده رو بسیاری در اینجا به چشم می خورد. همچنین، آثار تاریخی بی شماری در این سرزمین وجود دارد که از قدمت بالای این مکان می گوید و حس قدم زدن در تاریخ را برای مسافرهای شهر تداعی می کند.

یکی دیگر از شاخصه های مهم کپنهاگ، بناهای رنگارنگ و زیبایش هستند که در ویدیو با چندی از آن ها مواجه می شویم، کشتی هایی در سواحل این شهر کناره گرفته اند و همچنین سنگ فرش زیبای کپنهاگ نیز از دیدنی های گشت و گذارمان هستند. بیش از این نباید وقت را تلف کنیم؛ پس می رویم تا دیدنی های کپنهاگ را یک به یک از نظر بگذاریم و در میان سازه های تماشایی این جا گشتی بزنیم. تعدادی از مهمترین جاذبه های کپنهاگ را می بینیم که از میان آن ها می توان به تندیس پری دریایی (The Little Mermaid) اشاره کرد. این تندیس برنزی بر روی صخره ای در کنار ساحل کپنهاگ قرار دارد و آن را معروف ترین تندیس دانمارک می دانند. 

تندیس برنزی فردریک پنجم به روی اسب (Frederik V on Horseback) نیز از دیگر دیدنی های کپنهاگ است که در سال 1768 ساخته شده و ما در سفرمان با آن مواجه می شویم. 

قرار است روز خوبی را در کپنهاگ تجربه کنیم پس حتما برای این گشت و گذار دلچسب به ما در کارناوال ملحق شوید. 


:Video Details

Produced By: Linde Visuals

Web: www.LindeVisuals.dk

Photo Of Cover: B. Kim Barnes

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست