کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از مسابقات رالی داکار 2019 | رقابت کامیون ها

اگر عاشق هیجان و سرعت هستید، با ما به تماشای ویدیویی از مسابقات رالی داکار 2019 بنشینید و بهترین لحظات رالی داکار در بخش ماشین های سنگین را از نظر بگذرانید. کامیون های رالی داکار یک به یک از پیش روی مان رد می شوند و هیجان را به اوج می رسانند. ما نیز در شور و هیاهویی که این ماشین ها به راه انداخته اند همراه می شویم. اما پیش از ورود به مسابقه باید سوالی از شما بپرسیم؛ آیا شما می دانید که رالی داکار چیست؟

با ما همراه شوید، در ابتدا توضیحی اجمالی درباره این مسابقات می دهیم و سپس، به تماشای این ویدیو جذاب و دیدنی می نشینیم.

بسیاری، از مسابقات رالی داکار به عنوان پدر مسابقات رالی جهان یاد می کنند و این موضوع، اهمیت و وجه جهانی رالی داکار را به تصویر می کشد. این مسابقات اولین بار در سال ۱۹۷۹ میلادی و به ابتکار یک اتومبیلران فرانسوی به نام تیری سابین (Thierry Sabine) راه اندازی شد. داستانی از جایی شروع شد که تیری سابین در صحرای داکار گم شد و این فکر به ذهنش خطور کرد که این مکان می تواند جای مناسبی برای برگزاری یک مسابقه رالی سالانه باشد. امروزه مسابقات رالی داکار در اولین ماه هر سال میلادی برگزار می شوند و شرکت کنندگان در ۴ بخش موتور سیکلت، کواد، اتومبیل و کامیون به رقابت می پردازند. طول مسیر این مسابقات به بیش از ۸۰۰۰ کیلومتر می رسد که مرحله بندی شده است. در هر مرحله از مسابقه برندگان آن اعلام می شوند تا نتیجه نهایی مشخص شود. 

چهل و یکمین دوره از مسابقات رالی داکار، در تاریخ 6 تا 17 ژانویه 2019 (برابر با ۱۶ تا ۲۷ دی) برگزار شد و افرادی از کشورهای اسپانیا، روسیه، فرانسه، آمریکا، قطر، برزیل، پرتغال و ... در این مسابقات حاضر شدند.

در ادامه، هنرنمایی ماشین های سنگین یا همان کامیون ها در این مسابقات را تماشا می کنیم. کافی ست برای لحظه ای ماشین های عظیم را در حال پرواز در آسمان و غلتیدن در میان شن های روان تصور کنید تا برای دیدن این ویدیو کارناوال وسوسه شوید و به ما بپیوندید. 


:Video Details

Produced By: Dakar

Photo Of Cver: Mike Kolesnikov

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست