کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دریاچه دال کشمیر | لوکیشن محبوب فیلم های هندی

نظرتان درباره یک طبیعت گردی مجازی و تماشای ویدیویی از دریاچه دال کشمیر چیست؟ حتما تا به حال نام کشمیر به گوش تان خورده است و شاید تعریفی از دیدنی های کشمیر هم شنیده باشید. این روزها کشمیر توجه بسیاری از مسافران را به خود جلب می کند و افراد زیادی برای گشت و گذار در این منطقه ناب و دیدنی، راهی نواحی مرکزی آسیا می شوند. ما هم از این دست افراد هستیم و می خواهیم غرق تماشای طبیعت کشمیر شویم؛ برای این گردش، دریاچه دال را برگزیده ایم که لوکیشن محبوب فیلم های هندی ست. اما پیش از آغاز سفرمان، خوبست توضیحی اجمالی درباره کشمیر بدهیم و یک معرفی هم از دریاچه دال داشته باشیم ...

کشمیر منطقه ای در شمال غربی شبه جزیره هند است که از سه بخش، تحت سلطه سه کشور مختلف، تشکیل می شود. یکی از این بخش ها، ایالت جامو و کشمیر است که به هند تعلق دارد؛ دیگری، ایالت گلگت-بلتستان و کشمیر آزاد؛ که تحت کنترل پاکستان است و در نهایت، منطقه اقصای چین که توسط جمهوری خلق چین کنترل می شود. 

امروزه سرزمین کشمیر دچار کشمکش های بسیاری ست و از تقسیم بندی های مرزی آن، به خوبی می توان بر این مساله واقف شد اما ما برای مشکلات و مسایل سیاسی که دامن کشمیر را فراگرفته اند به این سرزمین نیامده ایم؛ هدف از سفر ما به این خطه، تنها گشت و گذار و تماشای زیبایی هاست...

به دریاچه دال می رویم که در شهر سرینگر یا سرینگار (Srinagar) قرار گرفته است، این شهر به عنوان پایتخت تابستانه دولت ایالتی جامو و کشمیر شناخته می شود. دریاچه دال، دومین دریاچه بزرگ ایالت جامو و کشمیر شمرده می شود. این دریاچه یکی از محبوترین مقاصد گردشگران در کشمیر است و به آن لقب "جواهر تاج کشمیر" یا "جواهر سرینگر" را داده اند. 

در ادامه همراه کارناوال، به کنار این جاذبه طبیعی بیایید و از چشم انداز زیبایش لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: askfranklin

Music - LarsM Side - B Ft. Aloma Steele

Instagram Account: http://instagram.com/askfranklin

Photo Of Cover: Bharat Bhushan

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست