کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از بیابان داناکیل اتیوپی

امروز می خواهیم ویدیویی از بیابان داناکیل اتیوپی را با شما به اشتراک بگذاریم و اینگونه، شما را با این منطقه عجیب و تماشایی آشنا کنیم. در دنیا مناطق شگفت انگیز بسیاری وجود دارد و یکی از آن ها که در طبیعت اتیوپی جای گرفته همین بیابان داناکیل است که عنوان بیابان سوزان اتیوپی را هم به آن داده اند. همراه یکدیگر با این منطقه آشنا می شویم و سپس، گشتی مجازی در آن خواهیم داشت. 

بیابان داناکیل (Danakil) در شمال شرقی اتیوپی و در منطقه عفر (Afar Region) قرار گرفته است. این بیابان حدود 120 متر پایین تر از سطح دریاست و به شکل یک فرورفتگی در سطح زمین به نظر می رسد. از این بیابان که یکی از گرمترین مناطق زمین است با عنوان زمین های هیدروترمال اتیوپی نیز یاد می کنند. دمای هوای اینجا به طور معمول 34.5 درجه سانتی‌گراد است اما آن را تا 50 درجه سانتی‌گراد نیز اندازه گیری کرده اند!

اگرچه، این مقدار گرما چندان هم برای یک بیابان غریب به نظر نمی آید و نکته ای که داناکیل را از دیگر نمونه های مشابه اش متمایز می کند مواردی همچون چشمه های گوگرد متعدد، آتشفشان ها، آب‌فشان ها، دریاچه های اسیدی، نمک‌زارهای پهناور و ... است. همه این ها باعث شده تا بیابان داناکیل به یک جهنم واقعی اما تماشایی بدل شود.

شاید برای تان عجیب باشد که با وجود تمام این موارد و گرمای طاقت فرسای این نقطه از کره خاکی، باز هم افراد بسیاری داناکیل را به عنوان مقصدی برای گشت و گذار بر می گزینند. قطعا کنجکاوی یکی از مهمترین دلایل سفر به داناکیل به شمار می رود؛ اما دلیل دیگری نیز برای مسافرت به این منطقه وجود دارد، آن هم منظره چشم نواز و حیرت انگیزی ست که پدیده های طبیعی در اینجا به وجود آورده اند، داناکیل دنیایی از رنگ های دلفریب است که در ادامه، با تماشای ویدیویی از آن، به خوبی به این موضوع پی می بریم. کارناوال را در سفر به این مقصد گرم و رنگارنگ همراهی کنید. 


:Video Details

Produced By: Jean-Marc Paillous

Music: Morning Song By Charlotte Gainsbourg

Photo Of Cover: Eric Lafforgue

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست