کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هیجانی از اسکیت برد و سه چرخه | گذر از جاده

گذر از جاده و تماشای زیبایی های آن همیشه یکی از جالب ترین بخش های سفر بوده و هست. فرقی نمی کند که این جاده از میان کویر بگذرد یا کوهستان و یا جنگل؛ هر کدام از این مناظر جلوه ی خاص خود را دارند و تصاویری تماشایی را پیش رویتان قرار می دهند. امروز کارناوال هم، راهی جاده ها شده و می خواهد لذت گذر از آنها را با چاشنی هیجان درآمیزد و لحظاتی فراموش نشدنی را رقم بزند. خودتان را آماده کنید؛ چرا که می خواهیم یکی از متفاوت ترین گشت و گذارها را در کنار هم تجربه نماییم و طعمی تازه از هیجان را بچشیم.

گردش امروزمان را با تصویری هوایی آغاز می کنیم و سپس با همسفرانمان آشنا می شویم. خبری از ماشین یا دیگر وسایل نقلیه‌ی موتوری نیست؛ چرا که قرار است با اسکیت بردها جاده را بپیماییم و در کنار تماشای چشم اندازهایی خارق العاده از هیجان نیز لذت ببریم. پیچ های جاده را یکی یکی پشت سر می گذاریم و به پیش می رویم. ابرهای پنبه ای در آسمان آبی خودنمایی می کنند و مناظر شگفت انگیز یکی پس از دیگری نمایان می گردند.

کمی که می گذرد اسکیت بردها را کنار می گذاریم و این بار با سه چرخه ها همراه می شویم. سرعتمان حد و حساب ندارد؛ اتومبیل ها را پشت سر می گذاریم و هر چه سریع تر به پیش می رویم. بارقه های خورشید بر درختان سرسبز می تابند و چهره ای درخشان به آن ها می بخشند. لذت هیجان این جاده پیمایی و جلوه های زیبای طبیعت ترکیبی فوق العاده را ایجاد می کنند و لحظاتی به یادماندنی را برایمان رقم می زنند. 

اگر از علاقه مندان به گذر از جاده ها و لمس زیبایی های آن ها هستید و دوست دارید هیجانی تازه را تجربه کنید، همراهمان باشید و تماشای ویدیوی امروز کارناوال را از دست ندهید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست