کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هیجان انگیز فیفا از حال و هوای جام جهانی

شور جام جهانی فوتبال 2018، دنیا را فرا گرفته و هیجان این بازی ها، به اوج خود رسیده است. سال 2018، متعلق به روسیه است چرا که میزبانی بزرگترین رویداد ورزشی جهان را بر عهده دارد. هزاران نفر از سراسر دنیا به سوی این سرزمین روانه شده اند تا از تیم های محبوب شان حمایت کنند و شور و شادی خود را با دیگر ملیت ها شریک شوند. فدراسیون بین المللی فوتبال یا همان فیفا، توجه بسیار ویژه ای به این رقابت ها دارد. این فدراسیون مسوول نظارت بر بازی ها و همچنین کنترل کیفیت میزبانی روسیه است. فیفا نمی تواند از مهمترین منبع درآمد خود چشم پوشی کند و همین موضوع سبب شده تا بهترین ها را برای این رقابت ها تهیه و تدارک ببیند. یکی از اقدام هایی که هر چهارسال در راستای معرفی جام جهانی فوتبال توسط فیفا انجام می شود تهیه کلیپی از بازی های جام جهانی گذشته است. به کمک این ویدیو کلیپ ها، فیفا می تواند شور جهانی فوتبال را به رخ بکشد و مهمترین وقایع گذشته در این رقابت ها را یادآور شود. امسال نیز، به رسم هر سال، این سازمان فوتبالی چند کلیپ جالب توجه از رقابت های جام جهانی تهیه کرده است که در ادامه به تماشای یکی از آن ها می نشینیم. با ما همراه شوید چرا که می خواهیم هیجان فوتبال را به اوج برسانیم.

32 تیم از 32 کشور، پا به این رقابت ها گذاشته اند؛ آرژانتین، برزیل، ایران عزیزمان، پرتغال، ایسلند و ... . برای سی روز چشم تمام مردم دنیا به روسیه خیره شده است تا شاهد سرنوشت این سی و دو تیم باشند. در ویدیوی پیش روی‌مان پرچم هایی را می بینیم که به اهتزاز در می آیند و مرد و زن، چشم به چهارچوب های زمین فوتبال دوخته اند. هیجان در چهره ها موج می زند و قلب ها به تپش افتاده است. برای 30 روز، قلب ها تندتر از هر زمان دیگری می تپند. در چهره بزرگترین فوتبالیست های دنیا، نگرانی و استرس خوانده می شود. آیا مارسلو (Marcelo) و نیمار (Neymar) می توانند بزریل را به روزهای اوجش باز گردانند؟ خامس رودریگز (James Rodríguez) توانایی آن را دارد که طرفداران پرحاشیه کلمبیا را خشنود کند؟ دروازه‌بان هایی را می بینیم که با تمام وجود به سوی توپ شیرجه می زنند و گاهی با شکست مواج می شوند و لرزه بر تور دروازه، عده ای را خوشحال و بعضی دیگر را ناراحت می کند. و این رسم فوتبال است... 

با کارناوال به تماشای این کلیپ دیدنی بنشینید و لذت ببرید. 

ورود به صفحه اختصاصی مطالب جام جهانی 2018

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست