کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو HD از کریسمس | حال و هوای مردم در شهر

امروز دست پر آمده ایم به همراه ویدیویی شگفت انگیز برای تمام کسانی که به جشن کریسمس علاقه مند هستند. ویدیوی امروزمان حال و هوای کریسمس را در اروپا به تصویر می کشد. براستی که صحنه هایی که می بینید خارق العاده و شگفت انگیز هستند. شکوه و زیبایی به معنای واقعی کلمه به تصویر کشیده شده است. از درختانن عظیم الجثه کریسمس گرفته تا تزئینات و شیرینی ها و موسیقی زیبای کریسمس که در محیط در حال نواختن است. مردم در حال تفریح، خرید سال نو، عکس گرفتن با فضای زیبای منطقه و بازی در شهر بازی هستند. به راحتی لذت از تازگی را در میانشان حس خواهیدد کرد. فضا گرم و صمیمی است و از دیدن این تزئینات در شهر شگفت زده خواهید شد. چنین نورپردازی زیبایی چشم ها را نوازش می دهد و در دل شعفف ایجاد می کند. فروشندگان در حال فروش تزئینات سال نو هستند و مردم تکاپویی برای خرید زیباترین و رنگارنگ ترین جنس موجود دارند. روز کریسمس مصادف با زادروز حضرت مسیح است و مسیحیان عزیز سال نو را با تولد پیامبر خویش آغاز می کنند. کریسمس که در زبان انگلیسی به آن Christmas می گویند از لحاظ لغوی مراسم عشای ربانی (مَس) در روز مسیح معنی می دهد. بابانوئل هم در واقع نام کشیشی بوده که به دلیل رفتار خوبش با کودکان بسیار مشهور شد و این اعتقاد در مردم بوجود آمد که او برای کودکان در شب سال نو هدیه می آورد. مردم نیز در قدیم با این اعتقاد که درخت کریسمس شیطان را دفع می کند، این درخت را در خانه هایشان عَلم می کردند. کارناوال قبلا مطلب کاملی از تاریخچه و افسانه های درخت کریسمس تهیه کرده است که بد نیست آن را هم بخوانید:

درخت کریسمس | افسانه ها و تاریخچه

باری دیگر با کارناوال محو تماشای این صحنه های خارق العاده شوید و از آن لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست