کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از زیبایی های ایران

امروز می خواهیم به تماشای ویدیویی از زیبایی های ایران بنشینیم و همراه یکدیگر دیدنی های کشورمان را مرور کنیم. البته این سفر قدری تفاوت دارد، چرا که می خواهیم به تماشای ایران از نگاه گردشگران خارجی برویم و ببینیم آن ها طبیعت و جاذبه های ایران را چگونه می بینند. کوله بارتان را بردارید و با ما برای ایرانگردی با گردشگر خارجی همراه شوید. 

در اول این ویدیو می بینیم که این مسافر از مخاطبانش می پرسد اگر قصد سفر داشتند کجا را انتخاب می کردند؟ به دریای کارائیب می رفتند تا در سواحلش از گرمای دلچسب هوا لذت ببرند و حمام آفتاب بگیرند؟ یا جنوب قاره آمریکا را برای گشت و گذار و رقص و آواز انتخاب می کردند؟ شاید هم به جنوب آسیای شرقی می رفتند تا در آرامش طبیعت غرق شوند ...

در ادامه او می پرسد که آیا به فکر سفر به ایران افتاده اید؟! و سفرش به کشورمان را آغاز می کند تا به تمامی مردم دنیا نشان دهد که ایران نیز دیدنی های بسیاری دارد. شاید برای تان جالب باشد که این گردشگر خارجی ریسک های بسیاری را برای دیدن ایران پذیرفته است. همانطور که حتما می دانید آمریکا و اسرائیل برای کسانی که به ایران سفر می کنند محدودیت هایی می گذارند و به سادگی اجازه رفت و آمد را به این افراد نمی دهند. اما خب جذابیت ایران بیشتر از آن بوده است که این گردشگر، خود را برای نرفتن به آمریکا و اسرائیل نگران کند. 

او ایران را به عنوان مقصدش انتخاب کرده و به مناطق توریستی کشورمان رفته است. بازار تهران همراه با انواع و اقسام اجناسی و خوشمزه هایی که در آن فروخته می شود از مقاصد سفر وی بوده است، کویرهای ایران و آفتاب درخشان‌شان، نصف جهان و بناهای تاریخی تماشایی‌اش، بادگیرهای زیبا و منحصر به فرد یزد و ... نیز توجه این مسافر را جلب کرده اند. 

همراه با کارناوال همه این جاذبه ها را در این ویدیو ببینید و لذت ببرید. 


:Video Details

Produced By: Pauli T

Music: Kuur & Exede - Would You

https://www.instagram.com/pauln8191

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست