کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کنیا | از زندگی شهری تا حیات وحش

برای تان ویدیویی از کنیا را تدارک دیده ایم و می خواهیم این کشور تماشایی را به شما نشان دهیم. به کمک این ویدیو، در میان مردم کنیا قدم می زنیم و نگاهی هم به حیات وحش کنیا خواهیم داشت. بسیاری از مردم جهان، تنها به قصد گشت و گذار در طبیعت و تماشای حیات وحش راهی می شوند، و خوشبختانه ویدیویی که این بار به اشتراک گذاشته ایم به ما فرصت تجربه یک سافاری مجازی در این جا را می دهد. پس با ما همراه شوید و دیدنی های کنیا را از دست ندهید. 

جمهوری کنیا در شرق قاره آفریقا قرار دارد و با کشورهای سومالی، تانزانیا، اوگاندا، سودان جنوبی و اتیوپی هم مرز است؛ همچنین این کشور زیبا از نواحی جنوب غربی به اقیانوس هند محدود می شود. پایتخت این سرزمین نایروبی (Nairobi) نام دارد که در کنار رودخانه نایروبی در جنوب کنیا قرار گرفته و ارتفاع آن از سطح دریا ۱۶۶۱ متر است. نایروبی با حدود ۳ تا ۴ میلیون نفر جمعیت، بزرگ ترین شهر شرق آفریقا به شمار می‌ رود. امروزه این سرزمین از شهرهای اصلی آفریقا و از اصلی ترین مراکز مالی، سیاسی و اجتماعی این قاره است. ما در ویدیوی مان حتما به این شهر سر می زنیم و فضای آن را از نظر می گذرانیم. 

از دیگر شهرهای مهم آن می توان به مومباسا، کیسومو و ناکورو اشاره کرد. همچنین دشت پهناور سرنگتی (Serengeti) که در شمال تانزانیا قرار گرفته و تا جنوب غرب کشیده شده، هم از مناطق مهم این کشور است که حتما در گشت و گذارمان به تماشای آن می رویم. 

در سفرمان نگاهی گذار هم به پارک ملی و ذخیره گاه ماسایی مارا (Maasai Mara) خواهیم داشت. این منطقه به خاطر شیرهایی معروف به شیر ماسای، پلنگ آفریقایی و یوزپلنگ تانزانیا شهرت پیدا کرده است. مهاجرت سالانه زبراها، غزال تامسون، کل یالدار و بسیاری از حیوانات دیگر از منطقه و ذخیره گاه سرنگتی به ماسایی مارا هم باعث شده تا توجه مردم جهان به این نقطه جلب شود. 

می بینید که قصد سفر به نقاط جذابی را داریم، پس کوله بارتان را بردارید و با کارناوال همراه شوید. 


:Video Details

Produced By: RED Footage

Cameras: Thomas Pohl & Fabian Benninghoven

Music: Thomas Pohl

Photo Of Cover: Jaco Marx

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست