کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های لیبی

با کارناوال همراه شوید تا ویدیویی از دیدنی های لیبی را به همراه یکدیگر ببینیم و بیشتر با این کشور آفریقایی آشنا شویم. می خواهیم تعدادی از جاذبه های لیبی را مرور کنیم و گشتی کوتاه در این سرزمین داشته باشیم. به شهرهایی مانند بیضا، سوسه، درنه، شحات و طرابلس سفر می کنیم و در آن ها به دنبال برترین دیدنی های لیبی می گردیم. دست در دست کارناوال بگذارید و به این سفر بیایید تا محو تماشای شکوه معماری، تاریخ و طبیعت لیبی شوید ...

در آغاز سفرمان به شهر طرابلُس (Tripoli) می رویم که پایتخت و بزرگ ترین شهر لیبی است. این شهر در شمال غرب کشور و در سواحل زیبای دریای مدیترانه واقع شده است و چشم اندازی تماشایی را پیش روی مسافران می گذارد. یکی از شاخص ترین جاذبه های شهر طرابلس، موزه قلعه سرخ نام دارد که با نام موزه سرای الحمرا (Assaraya Alhamra Museum) نیز شناخته می شود. در همان ابتدای سفرمان، ساختمان این موزه با فواره هایی که در یکی از ضلع های آن قرار گرفته اند، پیش روی مان قرار می گیرند. پس از آن، به دیگر گوشه های شهر هم می رویم تا جاذبه های بیشتری را از نظر بگذرانیم. مدتی را هم در یکی از سواحل تماشایی این شهر سپری می کنیم و به گذر ابرها در آسمان خیره می شویم ...

مقصد بعدی مان، شهر شحات (Cyrene)، در استان الجبل الاخضر و در شمال کشور لیبی است؛ این شهر به خاطر وجود سازه های باقی مانده از یونان و روم باستان در نزدیکی اش، شهرت فراوانی میان دوستداران تاریخ دارد و هرساله پذیرای گردشگران بسیاری می شود. ما نیز در حین گشت و گذارمان در این شهر، تعدادی از این بناهای باستانی به جا مانده از تاریخ را تماشا می کنیم و از شکوه سازه های آن زمان حیرت زده می شویم. 

هنوز جلوه های زیادی از این کشور باقی مانده اند، پس در ادامه نیز با کارناوال بمانید و دیدن این ویدیو را از دست ندهید. 


:Video Details

Produced By: mohamed saad

Music: Your Hand In Mine By Explosions in the Sky

Photo Of Cover: Maher Alawami

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست