کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از دیدنی های میلان

در ادامه، ویدیویی از دیدنی های میلان را می بینید؛ شهری که در شمال کشور ایتالیا واقع شده است و از مهمترین شهرهای این کشور به شمار می آید. بیشتر جاذبه های میلان شاهکارهایی از هنر و معماری هستند و هرساله گردشگران زیادی را به سوی این دیار می کشانند. از سوی دیگر میلان به عنوان یکی از پایتخت های مد و فشن در دنیا نیز شناخته می شود و شرکت در رویدادهای مربوط به مد نیز، یکی از دلایل سفر به میلان به شمار می آید. البته طرفداران مد نیز از گشت در شهر و تماشای دیدنی های میلان باز نمی مانند؛ جاذبه هایی که از میان آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گالری ویتوریو امانوئل | Galleria Vittorio Emanuele II: گالری ویتوریو امانوئل، قدیمی تری مرکز خرید فعال در کشور ایتالیاست و تاریخ ساختش، به سال 1877 باز می گردد. این مرکز خرید که در میان مردم میلان به گالریا شهرت دارد، در بخش شمالی میدان دلدوئومو قرار گرفته است و از مهمترین مراکز مد در ایتالیا به حساب می آید. این بازار به سبک نئوکلاسیک نزدیک به باروک ساخته شده و سقفش از جنس شیشه و چدن است و کف آن را با موزائیک های رنگی کوچک پوشانده اند. 

کلیسای جامع میلان | Milan Cathedral: ساخت این کلیسا در حدود 6 قرن به طول انجامید و در حال حاضر این سازه، به عنوان بزرگترین کلیسای ایتالیا شناخته می شود و سومین کلیسای بزرگ اروپاست. این کلیسا، اسقف‌نشین شهر میلان است و هم‌اکنون ماریو دلفینی (Mario Delpini) به عنوان اسقف آن شناخته می شود.

دروازه سمپیونه | Porta Sempione: سمپیونه دروازه شهر میلان است. البته نام پورتا سمپیونه علاوه بر دروازه به منطقه ای که در آن واقع شده است نیز اشاره می کند. در این دروازه یک طاق پیروزی هم وجود دارد که قدمتش به قرن 19 می رسد. 

لا اسکالا | La Scala: یک ساختمان اپرای مشهور در شهر میلان است که در تاریخ 3 آگوست 1778، با ظرفیت 2,030 افتتاح شد. این مکان یکی از معروفترین سالن های اپرای جهان است و مهمترین بازیگران ایتالیایی و همچنین معروفترین خوانندگان اپرا در جهان، در آن اجرا داشته اند.


:Video Details

Produced By: Yuri Palma

Music: We Were In Love By Ta-ku

Photo Of Cover: Andrey Omelyanchuk

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست