کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از جزیره مون سن میشل در فرانسه

این بار می خواهیم به تماشای یکی از زیباترین و رویایی ترین جاذبه های کشور فرانسه برویم. همراه با ویدیویی از جزیره مون سن میشل، سفری مجازی به این جزیره خواهیم داشت و گشتی در اطراف آن می زنیم. شاید بسیاری از شما تصاویر این جزیره و قصری که در آن جای گرفته است را دیده باشید و شاید برای تان سوال باشد که جزیره مون سن میشل کجاست و متعلق به کدام برهه از تاریخ است.

جزیره سن میشل، در منطقه نرماندی واقع شده است و تنها یک کیلومتر از سواحل جنوب غربی فرانسه فاصله دارد. این جزیره با 7 هکتار مساحت، درست در دهانه رودخانه کوئنون (Couesnon) قرار گرفته است. بر اساس سرشماری سال 2015، امروزه در این جزیره زیبا 50 نفر ساکن هستند. قدمت استحکامات این جزیره به قرون باستان می رسد. از قرن هشتم میلادی داخل جزیره کاربری صومعه را پیدا کرد و امروزه، تمامی جزیره با نام همین صومعه خوانده می شود. نحوه قرارگیری ساختمان ها در این جزیره، به خوبی بیانگر جامعه فئودالی ست که در وهله اول، صومعه را در این جا پایه گذاری کرد. بالاترین نقطه جزیره جایگاه خداوند و عبادتگاه وی است و پس از آن، سالن های بزرگ، فروشگاه ها و منطقه مسکونی قرار دارند. در نهایت، پایین ترین نقطه، خارج از دیوارهای نظامی بوده و به سکونتگاه ماهیگیران و کشاورزان تعلق داشته است. 

جزیره مون سنت میشل تنها چند صد متر از خشکی فاصله دارد و به همین خاطر، عبادت کنندگان در زمان جزر به سادگی می توانند به صومعه دسترسی پیدا کنند. در عین حال، دسترسی این جزیره در زمان مد برای مهاجمین دشوار بود و به همین دلیل، مردم شهر می توانستند در آن پناه بگیرند. 

همین مساله جزر و مد، این جزیره را به مکان مورد توجه حاکمان و سیاست مداران تبدیل کرده بود. در طول جنگ صدساله میان انگلستان و فرانسه، این جا به عنوان یک پادگان کوچک نظامی مورد استفاده قرار می گرفت. همچنین لویی یازدهم برای مدتی این منطقه را به زندان تبدیل کرده بود. 

گفته می شود بیست بار در هر سال، در اطراف جزیره سنت میشل آب به بیشترین حد خود می رسد و منظره ای تماشایی، در این منطقه به وجود می آید. در ادامه همراه کارناوال باشید تا جلوه حیرت انگیز این جزیره را در زمان های مختلف سال ببینیم و لذت ببریم. 


:Video Details

Produced By: NormandyTourism

Web: http://bitly.com/VisitMontSaintMichel

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست