کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از شب های تورنتو

دست در دست کارناوال بگذارید تا همراه یکدیگر به تماشای ویدیویی از شب های تورنتو برویم. تورنتو یکی از شهرهای مهم کشور کاناداست و پرجمعیت ترین شهر این کشور به شمار می آید. در سفرمان می خواهیم شب های روشن و نورانی این شهر را از نظر بگذرانیم و گوشه ای از دیدنی های تورنتو را با هم مرور کنیم. کوله بار خود را ببندید و برای یک شبگردی جانانه و تماشای جاذبه های تورنتو همراه مان شوید. 

تورنتو به عنوان مرکز استان اُنتاریو شناخته می شود و در کنار دریاچه انتاریو قرار گرفته است. این شهر مرکزی بین المللی برای تجارت، اقتصاد، هنر و فرهنگ به شمار می آید و همچنین رتبه اول سرزمین های چند فرهنگی دنیا را دارد. تنوع فرهنگی تورنتو سبب شده تا این شهر به مقصدی محبوب برای مهاجران تبدیل شود. 

اگر بخواهیم چندی از جاذبه های مهم تورنتو را نام ببریم در وهله اول باید از برج سی ان (CN Tower) یاد کنیم. این برج در سال 1976 افتتاح شد و برای ساختش حدود 260 میلیون دلار هزینه کردند. ارتفاع برج سی ان 553.3 متر است و به عنوان سومین برج بلند جهان شناخته می شود. این جاذبه در زمره شاخص ترین دیدنی های تورنتو قرار دارد و از مناطق مختلف شهر می توان آن را تماشا کرد. خوبست بدانید محبوبیت این سازه به حدی ست که سالانه حدود دو میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند.

از دیگر دیدنی های شهر هم می توان موزه سلطنتی انتاریو (Royal Ontario Museum) را نام برد که در زمینه فرهنگ جهانی، هنر و تاریخ طبیعی فعالیت دارد. در این موزه بالغ بر 6 میلیون شی نگهداری می شود و جالب آنکه در میان این اشیا، تعداد زیادی از آثار کشورمان، مانند سفال کاشان و کرمان نیز به چشم می خورند.

کمی از تورنتو برای تان گفتیم و حالا وقتش رسیده تا به این شهر برویم و گشت و گذار شبانه خود را آغاز کنیم. همراه کارناوال بمانید. 


:Video Details

Produced By: Dan Sedran

www.danielsedran@gmail.com

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست