کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از کشور پاکستان

ویدیویی از کشور پاکستان را با شما به اشتراک گذاشته ایم و می خواهیم گوشه ای از دیدنی های پاکستان را در مناطق شمالی این کشور را به شما نشان دهیم. در بخش شمالی این کشور، جایی به نام گلگت-بلتستان وجود دارد که به عنوان شمالی ترین تقسیمات سیاسی تحت کنترل پاکستان به شمار می رود و منطقه مسکونی شگر (Shigar) و سکردو (Skardu) را در بر گرفته است؛ هر دوی این مناطق از مقاصد سفر این ویدیو هستند. در ادامه، به تعدادی از جاذبه های پاکستان که در این ویدیو می بینید اشاره می کنیم: 

بیابان سرد | Cold Desert: این منطقه بیابانی در ارتفاعات حاشیه شهر سکردو واقع شده است و 2,226 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد. این بیابان را یکی از مرتفع ترین مناطق بیابانی در جهان می دانند که حتی در بعضی از روزهای سال، با برف هم پوشیده می شود. 

قلعه سکردو | Skardu Fort: این قلعه نیز در شهر سکردو قرار دارد و بالاتر از تقاطع چند رودخانه، و مشرف به صخره اسکردو واقع شده است. قلعه سکردو در اواخر قرن 16 میلادی، به دستور شیر علی خان (Sher Ali Khan) ساخته شد.

مسجد امبورک | Amburiq Mosque: این مسجد در منطقه شگر قرار دارد و در قرن چهاردهم میلادی ساخته شده است. مسجد امبورک یکی از قدیمی ترین مساجد شمال پاکستان به شمار می رود، همچنین از معروفترین و برجسته ترین جاذبه های گردشگری این خطه نیز به حساب می آید. خوبست اشاره کنیم که مساحت این مسجد تنها 63 متر مربع است. 

دریاچه های کچوره | Kachura Lake: دریاچه های کچوره مجموعه ای از دو دریاچه هستند که به یکی از آن ها دریاچه کچوره بالایی (Upper Kachura Lake) و دیگری، دریاچه کچوره پایینی (Lower Kachura Lake) می گویند. این دو جاذبه طبیعی زیبا در ارتفاع 2500 متری از سطح دریا واقع شده اند.

برای دیدن ویدیوهای بیشتر، به لینک ویدیوهای HD کارناوال سری بزنید. 


:Video Details

Produced By: Amazing Places on Our Planet

Music: Abbas Premjee - Crescent Moon - 7 - Rise from Slumber

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست