کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از صخره های روشه بیروت

در این ویدیو قصد سفر به بیروت را داریم و در سفرمان از صخره های روشه یا صخره های کبوتر بیروت بازدید می کنیم. با تماشای ویدیویی از صخره های روشه بیروت می توانیم حال و هوای این جا را لمس کنیم و ببینیم مردم بیشتر در اطراف این صخره ها به چه تفریحاتی می پردازند. اما پیش از آغاز سفر بد نیست قدری بیشتر با این جاذبه منحصر به فرد آشنا شویم. 

صخره های روشه در سواحل غربی شهر بیروت و در منطقه مسکونی-بازرگانی روشه قرار دارند و یکی از اصلی ترین جاذبه های شهر شمرده می شوند؛ اما چه چیزی باعث شهرت این صخره ها شده است؟

شکل ظاهری این دو صخره را می توان مهمترین دلیل محبوبیت و توجه گردشگران به آن ها دانست. صخره های روشه با ارتفاعی 40 متری (در برخی منابع 60 متر) درست در ساحل دریای مدیترانه سر از آب بیرون آورده اند؛ همچون سربازانی که در دروازه های شهر برای نگهبانی ایستاده باشند و همین موضوع سبب شده تا به این دو صخره لقب نگهبانان بیروت را بدهند. یکی از این دو صخره پهنای بیشتری دارد و در زیرش، یک طاق یا کمان قوسی شکل به چشم می خورد. پهنای دیگری کمتر است و شمایل خاصی را در ذهن تداعی نمی کند. جنس این دو صخره از آهک است و بر روی بدنه شان رگه های سیاهی به چشم می خورد که آهکی بودن شان را تایید می کند.

کمتر کسی ست که به پایتخت تماشایی لبنان سفر کند و بازدیدی از این صخره ها نداشته باشد؛ به ویژه در زمان غروب آفتاب در نواحی اطراف صخره ها شور و حالی به راه می افتد و افراد بی شماری می خواهند ساعات پایانی روزشان را در کنار این منظره تماشایی سپری کنند. اگر مایلید بیشتر درباره این صخره ها بدانید به شما پیشنهاد می کنیم به "مطلب مرتبط" سر بزنید و در غیر اینصورت، با کارناوال به تماشای ویدیویی از این صخره ها بیایید. 

 


:Video Details

Produced By: ZooRoo Lebanon

Music: The Emperor Is Dead By Yvonne S. Moriarty 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های نیکسام محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست