کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی دیدنی از سانتورینی | جزیره سفید و آبی یونان

کشور یونان که به انگلیسی گریس (Greece) و به یونانی، هلاس (Hellas) خوانده می شود، مهد هنر، فلسفه و تمدن غرب به شمار می آید. تاریخ غرب از بابت پیشرفت های علمی و فرهنگی که به خود دیده، وام دار این دیار است. این سرزمین کهن در محل تلاقی قاره های آسیا، اروپا و آفریقا قرار دارد. کشور یونان جزایر متعددی را در خود جای داده است که 20 درصد از قلمرو این سرزمین را در بر گرفته اند. سازمان گردشگری یونان تعداد این جزایر را شش هزارتا می داند و 227 عدد از آن ها را غیرمسکونی خوانده است. این جزایر از لحاظ وسعت و شرایط آب و هوایی تنوع زیادی دارند.

یکی از زیباترین و شناخته شده ترین جزیره های این کشور که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند، سانتورینی (Santorini) نام دارد؛ این جزیره شگفت انگیز در دریای اژه واقع شده است و از خاک یونان 200 کیلومتر فاصله دارد. سانتورینی در حدود 15,500 نفر سکنه دارد و مساحت آن 73 کیلومتر مربع است. این جزیره بیشتر به خاطر معماری و رنگ آمیزی خاص بناهایش معروف است. اکثر ساختمان های این جزیره سفیدرنگ هستند و در، پنجره و سقف هایی به رنگ آبی دارند. ترکیب این رنگ ها در کنار ساحل و آسمان زیبا، منطقه سانتورینی را تبدیل به یک مکان آرامش بخش و منحصر به فرد می کند.

داستان شکل گیری این جزیره زیبا هم جالب است؛ در حدود ۳۶۰۰ سال پیش یک فوران آتشفشانی مهیب رخ داد که در نتیجه آن سانتورینی از دل خاک بیرون آمد. زمان گذشت و توجه یونانیان به این گوشه از کره زمین جلب شد، به سوی آن رهسپار شدند و اینجا را برای سکونت برگزیدند.

با کارناوال همراه باشید تا سری به این جزیره خوش رنگ و لعاب بزنیم و گشت و گذاری در اینجا داشته باشیم.


:Video Details

Produced by: Zonictv

Music by: Empire of The Sun

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست